Kategoriler
Markalar
Stok Durumu

Likit Aroma

Sigara tiryakilerine özel olarak hazırlanan, pille çalışan ve duman yerine buhar çıkaran elektronik cihazlara elektronik sigara denmektedir.  Başta sigara olmak üzere diğer tütün ürünlerini kullanan kişilerin bağımlılıklarını azaltmak ve nikotinin yarattığı zararlı etkileri en aza indirmek amacıyla üretilmiştir. Duman yerine çıkarılan buhar, cihazın içine konulan likit sayesinde gerçekleşir. Likitlerin buhar çıkarması, cihaz içindeki pillerin likiti ısıtmasıyla mümkün olmaktadır. Kullanılan likitler ise farklı aromalardan oluşabilir. Kişilerin damak zevkine göre kullanılan aroma likit, elektronik sigara kullanımını çok daha keyifli bir hale getirmektedir.

Elektronik Sigaralarda Likit İçeriği

Elektronik sigara ve likit aromaları 3 ana maddeden oluşmaktadır. İçeriği oluşturan ilk madde, ince bir sıvıdan oluşan propilen glikol maddesidir. Sıvının elektronik likitte kullanılma amacı, duman sertliğini ayarlamaktır. Madde, likidin içinde ne kadar fazla olursa, çıkan duman da o kadar yoğun ve sert olacaktır. Sigara kullanma alışkanlığına göre bu maddenin derecesi ayarlanabilir.

Elektronik sigara likitlerini oluşturan ve esigara aromatadını veren ikinci madde ise bitkisel gliserin olmaktadır. Doğal yollardan elde edilen bu madde, yiyeceklerde, özellikle pasta, dondurma gibi ürünlerde de tatlandırıcı olarak kullanılmaktadır. Gliserinin kullanım oranı, elektronik sigaradan çıkan dumanın daha yoğun ya da az olmasını sağlar. Ayrıca damakta güzel bir tat bırakır.

Likit içeriğinde yer alan son ana madde ise nikotin olmaktadır. Ancak normalde tüketilen tütün ürünlerinde yer alan nikotin miktarına göre binde bir oranında nikotin kullanılır. Elektronik sigara içiminde asla nikotinin olması istenmediğinde, nikotinsiz likitler tercih edilmelidir.

Elektronik Sigara Likit Aroma Çeşitleri

Sigara tiryakiliğini sonlandıran elektronik sigaralar, içeriğindeki likit aromaları sayesinde kullanımını da son derece keyifli bir hale getirmektedir. Kişilerin damak zevkine göre üretilmiş yüzlerce aroma likit çeşidi bulunmaktadır. Cihazın likit kısmına belirlenen ölçüde konulan esigara aroma, sigara ya da diğer tütün ürünleri tüketiminden sonra ağızda kalan acı tat yerine lezzetli bir tat kalmasını sağlar.

Aroma likit çeşitleri; muzlu, elmalı, yaban mersinli, çikolatalı, kahveli, kavunlu, ballı- tütünlü, çilekli, karpuzlu, karışık meyveli, sütlü, ananaslı, portakallı, bal bademli başta olmak üzere yüzlerce tattan oluşmaktadır. Ayrıca sayılan likit aroma tatları, farklı karışımlardan oluşan paketler halinde de satılmaktadır.

Elektronik Sigara Likit Aromaları Satın Alınırken

Elektronik sigaralarda kullanılan likit aromaları satın alınırken ürünlerin % 100 orijinal olmasına oldukça dikkat edilmelidir. Kullanılan ürünün orijinal olması, hem sağlık bakımından hem üründen alınacak tat kalitesi hem de elektronik sigaranın kullanım ömrü bakımından çok önemli olmaktadır. Esigara aroma tercihlerinde orijinal ürün alımları için alışveriş yapılan firmalar da çok önemli olmaktadır.

Başta elektronik sigara cihazları olmak üzere, tüm likit ve aroma tercihleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin satış politikasında, on beş gün içinde iade ve teslim hakkı yer almaktadır. % 100 orijinal ürünler teknik servis ve onarım hizmeti kapsamında satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin kontrollü teslim alma hakkı sunulmaktadır.

Hafta içi saat 17.00’ye ve cumartesi günleri 13.30’a kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilir ve ürünleriniz kapıda teslim edilir. Sormak istediğiniz, elektronik sigara ve likit türleri hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz her an, 7 – 24 Whatsapp hattı ya da müşteri destek hattı üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Üstelik sunulan tüm hizmetlerimiz piyasaya göre son derece uygun fiyatlarda sizlerle buluşturulmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimizi indirimli fiyat dahilinde almak istediğiniz zaman ise, daimi olarak düzenlediğimiz indirim kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.