• Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara
  • Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara
  • Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara
  • Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara
  • Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara
Stok Durumu: Stokta var
%8

ASPIRE

-

aspire-avp

Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara

260,00 TL
240,00 TL
%8

Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Elektronik Sigara


Aspire AVP Pod Sistemi, kullanımı kolay, şık ve konforlu bir yeniden doldurulabilir pod / kartuş vape sistemine sahiptir. Aspire AVP, seçim için üç watt ayarına sahiptir ve cihazı açmak ve kapatmak için de kullanılan bağımsız güç düğmesi kullanılarak kolayca ayarlanabilir. Aspire AVP, mikro USB şarj bağlantı noktasından şarj edilebilen dahili bir 700mAh pil içerir. Aspire AVP, kolay ve rahat bir vaping deneyimi için solunarak otomatik olarak devreye girer. Aspire AVP kolay taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve avucunuza kolayca sığar. Aspire AVP, sızıntıları ve karmaşayı en aza indirmeye yardımcı olmak için yeniden doldurma işlemi tamamlandığında yerine kilitlenen sızdırmazlık için yaylı mekanizma kullanır. Aspire AVP, içinde en sevdiğiniz salt likit doldurulabilen iç bobinli yeniden doldurulabilir bir boş kapsül kartuşu kullanır. Aspire AVP pod sisteminizin güvenliğini ve taşınmasını sağlayan bir kordon da bulunmaktadır.

Dahili 700 mAh pil kapasitesi ve 1,2 Ω Ω bobin direnci ile vaping tarzınıza ve seçilen güç çıkışına bağlı olarak tüm gün dayanacak kadar güç olmalıdır.
Değiştirilebilir AVP bölmesi uygun alt sızıntısız doluma sahiptir, manyetik olarak takılan bölmeyi cihazdan çıkarın ve yay yüklü sızdırmaz valfi ortaya çıkarmak için ters çevirin. AVP bölmesi çoğu doldurma şişesi türünü kabul eder. Pod doldurulduktan sonra, manyetik olarak cihazdaki yerine 'klik' sesi verir.
Aspire avp sadece iki tıklama ile 3 farklı ayara getirilebilir. Çıkış gücü 8w 10w 12w olarak ayarlanabilir. kullanıcıya daha fazla seçenek sunar
Mikro USB portu üzerinden şarj edin. Maksimum şarj akımı 1A'ya kadar ulaşabilir. USB kablosu takıldığında, LED ışığı 3 kez kırmızı renkte yanıp söner. LED'i şarj ederken AVP’nin geçerli şarj durumunu gösterir: 3,5 volt veya daha az = kırmızı ışık; 3,5 ila 3,8 volt = mavi ışık; 3,8 volt ve üzeri = yeşil ışık. AVP tam olarak şarj olduğunda LED 20 kez yeşil yanıp söner ve ardından kapalı kalır. USB kablosunu çıkarırken, LED 3 kez yeşil renkte yanıp sönecektir.

Aspire AVP AIO Kit Pod Mod Paket İçeriği


1x Aspire Aio Pod Mod

2x Aspire Aio Pod (Kartuş)

1x Micro USB Kablosu

1x Kordon

1x Kullanım Klavuzu

USB Kablosu ile Bilgisayar , Powerbank gibi 5Volt 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj önerilir.


· Yorumlar
Cem 11/08/2019
Çok profesyonel mod kullandım ilk pod modumu aldım hic bukadar güzel olabilecegini tahmin etmezdim harika hic sigara aklıma gelmiyor parasını sonuna kadar hakeden bi ürün şiddetle tavsiye edilir
İsmet güler 11/08/2019
Akşamüstü sipariş verdim ertesi gün sabah ulaştı elime ve güzel paketlenmiş. Ön yargılıydım ama sıkıntısız geldi. Avp ye gelince pod çok şık 3 gün oldu başlayalı 3 gündür sigara almıyorum tavsiye ederim damlama ağıza likit gelme olayı kesinlikle yok şarjı rahat rahat 2 güngünü çıkarıyor.
Baran ahmet 08/08/2019
Kartuslarin omru ne kadar

CEVAP:
Merhaba, ortalama 20 gündür.
Mustafa güntaç 12/07/2019
Cihazda sadece salt likitmi kullanılıyor.

CEVAP:
Merhaba, diğer likitleride kullanabilirsiniz ama tam performans vermez. Tavsiye edilen likit salt likitlerdir.
sedat 04/07/2019
almadan önce çok düşündüm sağolsun sitedeki arkadaşlarda bilgileriyle tercih yapmama sebep oldu çok doğru tercih yapmışım bir kaç gündür kullanıyorum çok keyifli sigarayı unutturdu başarılı ve performansı güzel bir cihaz ilgili site rahatlıkla güvenebilirsiniz
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER