23nisan 23nisan2
  • Choops Sparkling Lemon 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Choops Sparkling Lemon 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

Chops Likit

-

choops-sparkling-lemon

Choops Sparkling Lemon 30ml

40,00 TL

Choops Sparkling Lemon 30ml


Havalar Isınıp Bunaltıcı Bir Hal Aldığında Hiç Bir Şey Bir Bardak Limonatadan Daha Ferahlatıcı Olamaz. Choops Sparkling Lemon, 50 VG - 50 PG Oranı Ve Farklı Nikotin Değerleriyle İmdadınıza Yetişiyor. 

İsmini meşhur şekerleme - lolipop “Chupa Choops”dan alan Choops Sparkling Lemon, sizlere normal ve misket limonlarından yapılmış limonatanın lezzetini sunuyor. 50 VG ve 50 PG oranı sayesinde oldukça kıvamlı, boğaz vurumu için ideal ve yoğun buhar veren bir limonatalı e-likit arıyorsanız Sparkling Lemon tam size göre. 


Choops Sparkling Lemon, baskın bir limonata aromasına sahiptir. Serinletici bir etkisi de bulunan e-likit, dengeli VG oranına sahiptir. Şekerli bir tada sahip olmasına karşın hafif ekşi tonlardan izler de taşıyan likit 30 ML’lik özel kapaklı - özel damlalıklı şişelerde size ulaşmaktadır. 


E-likit içeriği, 30 ML’lik özel damlalıklı kaliteli cam bir şişede saklanmaktadır. Şişenin sertçe bastırılıp çevrildiğinde açılan özel kapağı, likit sızıntısına ek olarak aynı zamanda çocuk ve evcil hayvanların e-likite ulaşmasını engeller. Baskın bir limon aromasına sahip olan premium e-likit, dilenirse başka meyve aromalarıyla da rahatlıkla kullanılabilir. 


Choops henüz yeni bir e-likit markası. Sitemizde tamamen orijinal olan çeşitlerini bulabileceğiniz marka, İngiltere’de üretim yapmaktadır. Firmanın ismi ise ismini “Chupa Choops”dan almaktadır. Eğer siz de kaliteli, ferahlatıcı, dengeli bir kıvama sahip başarılı ve baskın bir limon aroması arıyorsanız, Choops Sparkling Lemon için hemen şimdi sitemizden sipariş verebilirsiniz. 


Sitemizde bulunan Choops Sparkling Lemon ürünleri 30 ML’lik şişelere sahiptir


Choops Sparkling Lemon Özellikleri: 


Aroma: Limon - Misket Limonu - Limonata Aromalı

Nikotin Oranı: 3 - 6 

PG - VG Oranı: 50 VG / 50 PG 

Şişe Tipi: Cam, Emniyet Kapaklı 

Şişe Boyutu: 30ML 

· Yorumlar
Mustafa Hakan EKER 11/03/2019
Güzel likit nane limon hissiyatı veriyor.
Ahmet Kuruk 27/12/2018
asitli bir limon tadi var limonlu gazoz gibi super deneyin diyorum!
· Yorum Yapın