Filtrele
18 MG NİKOTİNLİ
Markalar
Stok Durumu

Cosmic Fog

Elektronik sigara kullanan kişileri için likit tercihi son derece önemli olmaktadır. Kullanılan likit kalitesi, içim kalitesini de arttırmaktadır. Ayrıca likit tercihleri, cihaz ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Kaliteli ve orijinal likit türleri arasında önde gelen markalardan biri de  Cosmic Fog likit olmaktadır.

Cosmic Fog, harika bir Premium elektronik sigara likiti tecrübesi yaşanmasını sağlar. Elektronik sigara kullanımında lezzeti ön planda tutanlar için birçok lezzeti bir arada sunan bir üründür. Özellikle cosmic fog sunset ürünü, yaz sıcaklığı için serinletici tatlardan oluşmuş bir settir. Yaz mevsimine yaraşır ferah tatlar sunan set, serin lezzetlerle kolay içim keyfi sunmaktadır. Birbirinden farklı cosmic fog likit aromaları, % 100 orijinal olarak ve de son derece uygun cosmic fog likit fiyatıilesizlerle buluşturulmaktadır.

Cosmic Fog Likit Aromaları

Yaz mevsimine uygun başta cosmic fog sunset olmak üzere, birbirinden farklı yüzlerce cosmic fog likit aromaları bulunmaktadır. Elektronik sigara kullananlar içinde adını duyurmasını sağlayan ve en çok tercih edilen ürünü ise bal ve krema aromalarından oluşan Milk&Honey ürünü olmaktadır. Bununla birlikte damakta bıraktığı lezzetlerle adından söz ettiren Cosmic Fog likitürünleri; çilek ve yoğurt, karpuzlu şeker, portakal ve ananas, böğürtlen sepeti, sakız ve çilek, tropikal meyve sepeti, ballı süt, kavun, kivi ve ananas, armut – karamel, çilek ve limonata olmaktadır.

Sayılan aromalar, eşine sık rastlanmayan tatlarda kullanıcılarına sunulmaktadır. Egzotik lezzetlerin muazzam karışımlarla sunulmasını sağlayan marka, Premium likit seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Cosmic fog likit fiyatı ise sunulan lezzet kalitesine göre oldukça düşük fiyatlarda alıcılarıyla buluşur. Cosmic fog ürünlerinin satın alınmasında, ürünün orijinal olmasına çok dikkat edilmelidir. Aksi halde hem beklenilen lezzete ulaşılamaz hem de cihaz kullanımlarında sorun yaşanabilir.

Cosmic Fog Likitleri Ürün Özellikleri

Cosmic Fog likit ürünleri Premium likit kapsamında, 30 PG ve 70 VG özellikleriyle satışa sunulmaktadır. Tercih edilmek istenen aroma türüne göre farklı nikotin oranlarına sahip cosmigfog likitlerine, sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Tekli olarak satılan ürünler, cosmic fog sunset gibi özel paketler halinde de sizlerle buluşturulmaktadır. Benzersiz lezzetlere sahip ürünler, elektronik sigara içimini kolaylaştırdığı gibi mükemmel bir içim keyfi de yaşatmaktadır. Ürünlerin hem 30 ML hem de 60 ML seçenekleri de yer almaktadır. İstediğiniz ölçüde, istediğiniz aroma likitini son derece uygun cosmic fog likit fiyatı kapsamında satın almak için tek yapmanız gereken internet sitemizi hemen ziyaret etmek olacaktır.

Cosmic Fog Aroma Likitlerini Satın Alırken

Cosmic fog aroma likitleri başta olmak üzere; tüm aroma likitleri ve elektronik sigara cihazlarında ürün tercihlerinin % 100 orijinal olarak yapılmasına son derece önem verilmelidir. Başta sağlık açısından çok önemli olan bu durum, içim kalitesi ve kullanılan ürünlerden en yüksek verimi almak açısında da oldukça önemli olmaktadır.

% 100 orijinal cosmic fog aroma likit alışverişleriniz için bizleri tercih edebilirsiniz. Alışverişinizi bizler aracılığıyla yaptıktan sonraki 15 gün içinde iade ve teslim hakkına sahip olmaktasınız. Teknik servis ve onarım hizmetinin yer aldığı firmamıza hafta içi saat 17.00’ye kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargolanmakta ve kapınızda teslim edilmektedir. Hafta sonu ise cumartesi günleri 13.30’a kadar vereceğiniz siparişler için aynı gün kargo hizmeti sunmaktayız. Tüm likit çeşitleri ve elektronik sigara cihazları için aklınıza gelen her türlü soruyu sormak için 7 – 24 Whatsaap hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.