• Cosmic Fog CHEWBERRY 60ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

COSMIC FOG

-

cosmic-fog-chewberry

Cosmic Fog CHEWBERRY 60ML

140,00 TL


Cosmic Fog -CHEWBERRY (60ml)

Cosmic Fog CHEWBERRY, çilek, tatlı tutku meyvesi ve tropikal lezzetlerin gizli karışımı ile ilgili açıklanamayan sulu bir meyve karışımıdır.Tüm bu lezzet, sizi daha fazlasını istemek zorunda bırakacak kadar lezzetli bir tropikal meyve fırtınasıdır.
Günlük tatlı ihtiyacınızın çilek tarafından doldurulması Chewberry’in garantisidir.


Cosmic Fog, ABD Sunny Orange County California’da kurulan şirket, buhar dünyasının şimdiye kadar gördüğü en özgün, en iyi test edilmiş ve en kaliteli e-likitleri yapmak gibi bir misyon ile doğmuştur.
Her lezzet her kullanıcı için yeni, heyecan verici bir deneyim olması ve her karışımı içine alan süre dikkate alınarak elde edilmektedir.
Cosmic Fog, mutfak dünyasındaki tecrübelerini birleştiren ve her karışımı benzersiz bir kullanıcı deneyimine dönüştürmek için araştırmaları adanmış olarak her bir farklı aroma için ortalama 7-10 ay arasında bir lezzet test süreci geçirir.
Her lezzet kombinasyonu kurucular tarafından gelişmeden sonraki haftalarda kesintisiz olarak kullanılmaktadır.
Bu sürecte sadece mükemmelliğe harmanlanmamasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda zaman testine dayanır ve asla dilinizi yormaz.
Cosmic Fog Premium E-Likitler damlalık sistemli 60ml ışık geçirmeyen cam şişelerde gelmektedir.
Cosmic Fog Premium E-Likitler %70VG %30PG kombinasyonunda yüksek kalite standartlarında ABD’de üretilmektedir.

· Yorumlar
okan 03/05/2018
Şişesi cok güzel gözüküyor :) sadece likiti doldururken sıkıntı yaşadım şişesi damlalıklı olduğundan etrafa şıçratma olasılığınız yükseliyor.Likitin tadı güzel tavsiye ederim.
Burak E. 23/06/2017
Kalite ve orjinal takıntınız varsa gerçekten düşünmeyin..bu sitede alışveriş yaparken acaba duygusu artık yaşamıyorum.bunu düşünen arkadaşlar varsa siparişten sonra bana hak verecekler.likitin aroması ve içimi gayet güzel
· Yorum Yapın