• CuttWood Boss Reserve 30ml Premium Salt Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
%22

CuttWood

-

cuttwood-salt-boss-reserve

CuttWood Boss Reserve 30ml Premium Salt Likit

115,00 TL
90,00 TL
%22


CuttWood Boss Reserve 30ml Premium Salt Likit


Cutwood elektronik sigara aromalarında en iyisini bilir ve tüm vape sevenlerin bu likiti seveceğini biliyor. Boss Reserve bal, graham kraker, tahıl, bir avuç dolusu fındık ve taze dilimlenmiş bir muz karışımı alarak daha sonra üzerine kremsi sütü döküyor.


Cuttwood Vape Juice Boss Reserve'in Cuttwood Eliquid'den elektronik likiti , 50VG/50PG tabanına sahip 30 ml'lik bir gorilla şişesinde teslim edilir, bu yüksek nikotin pod cihazlar için idealdir ve ardından hafif bir boğaz vuruşu oluşur.50VG / 50PG


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Muharrem Şahin 18/09/2019
Pazar sipariş ettim çarşamba elime ulaştı boss reserve i çiğer çekiminde içmiştim şimdi bunu aldım buda güzel içilebilir tavsiye ederim fiyatı biraz yüksek ama değebilir

CEVAP:
Not: salt likit pod cihaz içindir.
o.k. 31/07/2019
joyetech atopack kullanıyorum. muhtemelen cihazın sabit ohm değerinden ötürü aroma bir türlü alamıyorum. ama nikotin 35mg gayet yeterli.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER