Stok Durumu: Stokta var
%4

dejavu-rdta

Dejavu RDTA Atomizer

270,00 TL
260,00 TL
%4


DEJAVU 25mm RDTA Atomizer


DEJAVU 25mm RDTA zarif bir şekilde tasarlanmış olup benzersiz iki direkli post tasarımı başına üçlü terminalin, iki tip hava akış sisteminin ve uygun merkezi doldurma yönteminin entegrasyonu ile optimum lezzet rekreasyonu ve buhar oluşturma başarısı ile oluşturulmuştur. DEJAVU RDTA'nın yapısı, dayanıklı paslanmaz çelik malzemelerle ve CNC ile hassas bir şekilde öğütülmüş, taban çapı 25mm'dir. Paket içeriğinde takılı ve yedek olan ULTEM ve Paslanmaz Çelik 528 geniş çaplı damla ucu, performans ve göstergede ek çok yönlülük sağlar. Altın kaplama yapı güvertesi kullanıcı dostu olup, iki direğin tasarımında her gönderide üç terminal ile birlikte karmaşık konfigürasyonların bir bolluğunu barındırmaktadır. Hava akımı yapıya iki kanaldan girer: sabit bir çift tabanlı hava akımı ve tamamen ayarlanabilir bir çift yarıklı yan hava akışı sağlar.


DEJAVU RDTA Özellikleri


2 mL Meyve Suyu Kapasitesi

25mm Çap

46mm Yükseklik

Üstün Paslanmaz Çelik Konstrüksiyon

Pyrex Cam Takviyesi

24mm Altın Kaplama Yapı Güverte

Altıgen Vidalar ile Üstte Güvenlikli ve Yandan Güvenli

2.5mm Terminal Deliği - 11mm Aralığına sahiptir

PEEK İzolatör

İkili Dış Alt Hava Akımı - Sabit

Çift Oluklu Yan Hava Akımı - Ayarlanabilir

528 ULTEM Geniş Çaplı Damla Ucu

528 SS Widebore Damla Ucu

Altın Kaplama 510 Bağlantı

Paslanmaz Çelik


DEJAVU RDTA Paket İçeriği


1 DEJAVU RDTA

1 SS Geniş Delikli Damla İPUCU

1 ULTEM Geniş Çaplı Damla Ucu

1 Yedek Cam

1 Aksesuar Paketi


· Yorumlar
Yusuf 13/10/2019
Outside kullanımı çok rahat kesinlikle tank akıtma yapmıyor. Hava kanallarını istediğiniz derecede açabiliyorsunuz. Duman performansı muazzam. Yalnızca drip tip çok kısa ve çelik olduğu için çok çabuk ısınıyor ve dudakta hafif yanma hissi yaratabiliyor. Onun dışında top cap malzeme kalitesi mükemmel daha önce ammit dual ve limitless rdta plus kullandım. Diğer ikisini katlar kalitede.
Mustafa Çaykara 13/10/2019
Tankı full dolu olan atomizeri ters çevirip 1 gece bıraktım ve 1 damla bile akıtmamış. Piyasanın en iyi RDTA'sı bu atomizerdir. Yapabileceğim tek eleştiri drip tipin oldukça kısa olduğundan dolayı dudağınız top cap kısmına deyiyor.
Serhan 09/10/2019
Vgood elite rdta ile arasında kaldım ne dersiniz

CEVAP:
Merhaba, 2 üründe oldukça başarılıdır Vgod daha kalitelidir tabi fiyatıda oldukça yüksektir.
Kader ŞİMŞEK 04/10/2019
Merhaba WISMEC Reuleaux RX2/3 Mod ile uyumlumudur

CEVAP:
Merhaba, evet uyumludur.
Halil İbrahim 27/09/2019
Ürün bir günde elime ulaştı, gerçekten çok kaliteli buhar ve aroma performansı çok iyi, almayı düşünen çekimser olan varsa hiç tereddüt etmesin.
Ahmet ferit demir 01/05/2019
Ürün 1 günde elime ulaştı.Dejavu kullanım rahatlığı olarak çok harika.Likiti dökmeden teli ve pamuğu değiştirebilmek,tel ve pamuğa müdale edebilmek süper.likit dolum sibopu güzel yapılmış,dek ve vıdalar cok saglam.Akıtma problemi sıfır.rdta oldugu için likiti direk damlatıpta içilebiliyor.aroma,buhar tatmin edici..
ergün 44 29/04/2019
pamuklama zorluğunu saymazsak aroma buhar performansı içim zevki olarak denediğim onlarca atomizerin içinde en üst düzeydeki bir atomizer aroma ve içim zevki inanın harika bir ürün tr elektronik sitesinede tşk ler orijinal ürünleri getirdikleri için ve müşteriye olan sevgi ilgi alaka ve saygılarından dolayı kendilerine sonsuz tşkler alacak arkadaşlar düşünmeden alabilirler bu ürünü başta belirtiğim gibi pamuklaması birazcık meşakkatli olması gerekiyor bunu becerirseniz harika bir ürün
alaz 11/04/2019
Smok mag mod ile uyumlu mu?

CEVAP:
Merhaba, evet uyumludur.
eren kaygusuz 02/03/2019
smok e-priv ile uyumlu mu?

CEVAP:
Merhaba, evet uyumludur.
Resul Yiğit OCAK 27/02/2019
Kim ne derse desin piyasanın en iyi RDTA atomizeri. Stoğa girer girmez siyah versiyonundan tekrar sipariş vereceğim
Yıldız 15/02/2019
orjinal ürün hızlı kargo bir günde teslim teşekkürler
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER