• Dinner Lady Bubble Trouble 30ml Premium Salt Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

Dinner Lady

-

dinner-lady-bubble-trouble-salt

Dinner Lady Bubble Trouble 30ml Premium Salt Likit

125,00 TL


Dinner Lady Bubble Trouble 30ml Premium Salt Likit

a

Tuck Shop - Vape Dinner'den sakız etkisi Lady E-Liquid, lezzetli bir bulut yapma deneyimi için lezzetli bildiğimiz meyveli sakız tadını elektronik sigara sevenlere sunmuştur. Her nefeste bilindik meyveli sakız tadını sevmeyen kalmayacaktır.


Dinner Lady Premium Likit Tuck Shop Premium Elektronik Sigara Likit Serisi ; Daha önce bir çok karışımlı premium likitini elektronik sigara kullanıcılarına sunan dinner lady truck shop serisi ile daha sade tatlar ile elektronik sigara kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.


50 VG / 50 PG

Amerikanın ödüllü likiti Türkiye'de en uygun fiyata trelektroniksigara.net farkıyla.


Made in U.K.


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
ezgi ata 04/07/2019
yıllardır kullanıyorum likit denemeden anlaşılmıyor süreklide likit alan birisi olarak sadece resimdeki meyveli şekerleri gördüm aldım açıkcası eğer bu tarzda bir şekerli tad istiyorsanız öneririm çok beğendim aroması lezzeti boğaz vurumu çok güze siteye teşekkürler böyle kaliteli ürünleri getirdikleri için
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER