Stok Durumu: TÜKENDİ

Eleaf

-

eleaf-aster-total

Eleaf Aster Total 25w 1600mAh Elektronik Sigara

180,00 TL


ASTER Total
ASTER Total, batarya ve haznenin tek bir birimde toplanmış halidir, orijinal ASTER cihazının ergonomik tasarımı sayesinde avcunuza kusursuz şekilde oturur. İyi yerleştirilmiş ateşleme butonu ve doğrudan voltaj çıkışı sistemi sayesinde kullanımı konforlu ve kolaydır. E-likit dolumu üst kapağın kaldırılmasıyla gerçekleştirilebilir ve hava akımı tercihinize göre ayarlanabilir. Ayrıca yeni deri sticker takarak ASTER Total cihazının rengini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Ürün Detayları
Boyut: 37mm*23.5mm*116mm
Çıkış Modu: Bypass
Watt çıkışı: 25W maksimum
Rezistans aralığı: 0.15ohm-3.5ohm
E-likit kapasitesi: 3.2ml
Batarya kapasitesi: 1600mAh
Renk: Siyah, Gümüş

Paket İçeriği:
1×ASTER Total 
2×IC 1.1ohm iç atomizerler 
2×Sticker
1×USB Kablo 
1×Kullanım Kılavuzu
Ergonomik Biçimi ile Konforlu Tutuş
ASTER Total, orijinal yeniden tasarlanmış ergonomik biçimi sayesinde avuçta kolayca tutulabilir. İyi yerleştirilmiş ateşleme butonu kolay ve pratik bir kullanım sunar.
Dahili Hazne ile Kompakt Bütünlük
ASTER Total batarya ve haznenin tek bir birimde bütünleşmiş halidir, taşıması oldukça kolaydır. Haznenin tüm parçaları temizlemek için sökülebilir.
Üstten Dolum ve Görülebilir Likit Seviyesi
E-likit dolumu üst kapağın kaldırılması ile gerçekleştirilebilir ve e-likit seviyesini transparan hazneye baktığınızda kolaylıkla görebilirsiniz.
Ayarlanabilir Hava Akımı
Hava akımı kontrol halkasının döndürülmesi ile tercihinize göre ayarlanabilir.
Ek Özellikler
IC 1.1ohm İç Atomizer
Küçük ama etkili IC 1.1ohm iç atomizer, güçlü bir e-likit ile kullanıldığında özellikle ağızdan ciğere çekiş yaparken iyi bir tat ve önemli miktarda buhar sunar.
Değiştirilebilir Deri Stickerlar
Deri stickerlar 3 renkte mevcuttur: siyah, beyaz ve kahverengi. Ne zaman isterseniz ASTER Total cihazınızın rengini değiştirebilirsiniz.
Nasıl Şarj Edilir?
ASTER Total cihazını bilgisayara bağlayarak şarj edebilirsiniz.
· Yorumlar
mehmet 31/10/2018
stoğa gelicek mi tekrardan

CEVAP:
Merhaba, geliş tarihi net değildir. Stoklara gelince haberdar ol butonu ile ürün geldiği zaman sms ve mail olarak bilgilendirme yapılır.
Mustafa Yeşilli 24/08/2018
Pil ömrü süresi nedir?Gunluk olarak istick coini ile uyumlumudur

CEVAP:
Merhaba başlangıç seviyesi bir üründür 1600 mah pil kapasitesi bulunuyor şarj süresi olarak diğer ürünlere nazaran daha kısa gidebilir stick pico coilleri ile kullanılamaz
Can Bozkurt 28/05/2018
Ürün biraz önce elime geçti, ürünü kontrol ettim orjinal ve güvenlik kodu ilk kez benim tarafımdan kullanıldı yani gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yanında gelen likit hediyesi için de teşekkür ederim. Siparişimden gerçekten çok memnun kaldım
Seyfettin Kayacan 16/02/2018
Cihazın pilleri dahil mi

CEVAP:
Merhaba, Aster total de efendim piller cihazın içerisine entegredir değiştirilemez 1600mah pil kapasitesi vardır. ilginize teşekkür eder , iyi günler dileriz
Huseyin 01/08/2017
Bu urunde ciger cekimi oluyor mu

CEVAP:
Ciğer çekimine uygundur.
· Yorum Yapın