• Halo Torque56 50ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

Halo

-

halo-torque56

Halo Torque56 50ml Premium Likit

125,00 TL


Halo Torque56 50ml Premium Likit


Bu güçlü, filtrelenmemiş tütün aroması, saf, iyi niyetli bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya cesaret edenler için formüle edilmiştir. Tüm karmaşık esanslardan arınmış birinci sınıf bir e-likit olan Torque 56, diğerlerinden farklı olarak bir yüksek boğaz vurumu sunar.


Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez30VG/70PG

· Yorumlar
Halil kaya 04/07/2019
68 yaşındayım ve hayatımın çoğunda sigara içtim. Torunum beni elektronik sigaralarla tanıştırdı ve alımlarıma yardım etti. Tattığım tüm likitler arasında en çok hoşuma bu gidiyor. Benim isteklerini tatmin etti ve aradığım lezzet oldu. harika hizmet veren trelektroniksigara şirketini de tavsiye ederim.Bana daha çok yıl verdiniz.

emirhan morgül 04/07/2019
tütün aroması boğaz vurumu gerçekten başarılı siteden aldığım ürünler içerisinde en beğendiğim likitlerin başında geliyor çok teşekkür ederim
kaan aydın 04/04/2019
Güçlü, mükemmel bir boğaz vuruşu, sigara tadında en üst seviye
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER