• Halo Tribeca 50ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var

Halo

-

halo-tribeca-50ml

Halo Tribeca 50ml Premium Likit

125,00 TL


Halo Tribeca 50ml Premium Likit


Tütün aromaları genellikle tek bir aromaya sahiptirler. Ancak Halo Tribeca için bu geçerli değil. Halo Tribeca elektronik sigara kullanıcıları arasında kısa zamanda efsane haline gelmiş bir elektronik sigara aromasıdır. Halo Tribeca vanilya ve tütün aroması ile benzersiz yumuşak bir içime sahiptir. Halo Tribeca premium likit  60ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir tütün likiti keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Tribeca’yı denemeye davet ederiz.


Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez


30VG/70PG

· Yorumlar
sadık e. 04/07/2019
20 yıl boyunca günde 2 paket sigara içiyordum. İki yıldır elektronik sigara kullanıyorum birçok tütün çeşidini denedim, ama bu Halo Tribeca hepsinden iyisi bence.
emre diler 28/06/2019
iyi bir lezzet % 100 tadını tarif edemem ama karamel/tereyağlı/hafif tütün aromasına sahip,tat karışımı süper ve bütün gün içimde baymıyor
Hakan yılmaz 26/06/2019
Yorumları müşteriler mi yazdı

CEVAP:
Merhaba, site üzerindeki yorumlar kullanıcı yorumları ve facebook sayfamızdaki yorumlar müşteri yorumlarıdır sadece facebookta bizim müşterilerimizin paylaşımları yer alır.
Onur Elv 14/06/2019
Mükemmel bir likit içimi ve boğaz vurumu harika smok nord ile buharlıyorum salt likitten daha keyifli
sedat özcan 13/06/2019
kalite belli yani ürün premium kalitesi içer içmez gösteriyor çok memnun kaldım içimi keyifli
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER