Liquid State ABD'de üretilir ve Amerikan devletleriyle eşanlamlı klasik tatlılardan ilham alarak kokteyl, tropik meyve ve kek karışımları dahil olmak üzere özgün, otantik tat veren lezzetler yaratır. 0 mg-12 mg nikotin kuvvetine sahip 10 ml'lik şişelerde veya ürünle birlikte gelen 10 ml nikotin çekimi için yer olan 60 ml'lik bir kısa dolum halinde mevcuttur. Bu elisitler,% 80 VG oranına sahip olup, bir alt ohm cihazı veya tank kullanırken büyük bulutları dağıtmak için mükemmeldir.

Liquid State e-juice lezzetleri hakkındaki harika şeylerden biri, bu çizginin sergilendiği bilinen sivil gururdur. Her lezzet farklı bir durumu ve dünya çapında bilinen eşit derecede lezzetli lezzetleri temsil eder. Doğu kıyılarından Batı'ya ve Aşağı Kirli Güney'e kadar, bu çizgide her biri için lezzetli hatırlatıcılar ve tekrar eve gitmek için en çok sevdiğin şeyler var. Liquid State Vapors, sizi güneşte oturup uzun boylu ve serin sürahi düşünmenizi sağlayan harika harmanlanmış bir tatlı çay tadı olan Sweet Leaf gibi tatlarla sizi Amerika Birleşik Devletleri'ne götürür. Hawaii adalarından birinin kıyılarına gidin ve tropik meyvelerin çarpıcı bir karışımı olan Passion Punch'ta kendinizi şımartın. Her devletin (lezzetin) kendine has bir özelliği vardır ve onları özel kılan şeyleri temsil ederek ön plana çıkar ve en büyük, en tatlı bulutları üfleyerek vatanseverlik gururu göstermenin harika bir yoludur. Ayrıca, kendi rahat evinizin sınırlarını bile terk etmeden tüm ülkeyi gezmenin en iyi yoludur. Liquid State vape suyu ile yolculuğa çıkmanızı ve neden herkesin tadına bakacağınızı görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Yaptığına çok memnun olacaksın.

Liquid State Coney Cake Premium Likit - New York, USA Bizim Brooklyn tahta favori, pudra şekeri ve zengin vanilyalı dondurma ile tepesinde. Taze çilek ve olgun yaz yaban mersini ile yapılan tatlı berry kompostosu kaşıkları ile bitiriyoruz.

Liquid State Apple Butter Premium Likit - Washington, USA Tatlı Washington elmaları karamelize edilmiş mükemmellik için yavaş pişirilir ve baharatlı tarçınla karıştırılır. Sonuç? Büyükannenin ev yapımı elmalı turtasına rakip olan bir tat.
Liquid State Orange Dream Premium Likit - Florida, USA Bu canlandırıcı buzlu çubuk, sizi Sunshine State'in sıcak kumsallarına götürür. Gevrek portakal şerbeti, pürüzsüz ve keskin bir muamele yaratarak çırpılmış vanilyalı kremayı doldurur. Hayaller gerçekten de gerçek olurlar.
Liquid State Passion Punch Premium Likit - Hawaii, USA Bu tropik meyve püresiyle Aloha Devleti'nin vies'ine katılın. Bizim lezzetli Hawaii karışıklığımız tatlı tutku meyvesi, altın ananas ve egzotik dragonfruit ile taze turunçgillerin ipuçlarını harmanlıyor. Surf Up!
Liquid State Cali Colada Premium Likit - California, USA Geri Kaliforniya'nın yaşam tarzından ipucu alan Cali Colada, olgun sulu mango, tatlı ananas ve guava ipuçlarına sahip kremsi, tropikal bir pina koladır. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve yazın tadını çıkarın.
Liquid State Sweet Leaf Premium Likit - Georgia, USA Mason Dixon çizgisinin altındaki yaşam çok tatlı. Şeftali durumundan ilham alan tatlı yaprak, güneydeki lezzetleri temsil ediyor. Gürcistan şeftalili tatlı çay limonata büküm gerçek bir güney çekicilik.

YENİ ÜRÜNLER