• MR Zero Likit Cheesecake (Muz Ve Kek) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Cheesecake (Muz Ve Kek) 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

MR ZERO

-

mrzero-likit-cheesecake

MR Zero Likit Cheesecake (Muz Ve Kek) 30ml

29,90 TL

MR Zero Likit Cheesecake (Muz Ve Kek) 30ml
Elektronik sigara dünyasında pek çok likit markasının cheese cake aromalı likitleri bulunur. Ama MR Zero’daki gibi bir cheese cake aromasına az rastlanır. Kek ve muz aromaları karıştırılarak elde edilmiş olan bu harika elektronik sigara likiti muzlu cheese cake aromasına sahiptir ve de 0-3-6 mg nikotin içermektedir. Fırından yeni çıkmış enfes cheese cake aromasını sizlerle buluşturan bu elektronik sigara likiti, %80 VG ve %20 PG oranına sahiptir ve de 30 ml’lik özel çocuk korumalı ve tasarımlı cam şişesinde bulunur.
Piyasadaki diğer elektronik sigara likitlerinden farklı olarak muz ve kek aromalarını aynı likitte birleştiren bu muhteşem elektronik sigara likiti sizleri bekliyor. MR Zero Cheesecake, muz ve kek aromalarını kendi bünyesinde birleştiren ve piyasadaki “premium” likitler ile rahatlıkla rekabet edebilecek bir elektronik sigara likitidir. Dilerseniz tek başına dilerseniz diğer elektronik sigara likitleri ile karıştırarak kullanabileceğiniz bu muhteşem aromalı elektronik sigara likitine ulaşmak isterseniz şimdi sitemiz üzerinden sipariş verin ve bu tatlı aromalı elektronik sigara likitinin keyfini hemen sürmeye başlayın. MR Zero Cheesecake özellikle kahve ile harika bir şekilde içilebilecek oldukça kolay içimli ve lezzetli bir elektronik sigara likiti. Eğer siz de bu harika likitten tatmak isterseniz şimdi sipariş vermeyi kesinlikle ihmal etmeyin.

MR Zero Cheesecake Likit Özellikleri:MR Zero Cheesecake Muz Ve Kek Aromalıdır. Muzlu Cheese Cake Aroması İle Tatlandırılmış Bir Elektronik Sigara Likitidir.
MR Zero Cheesecake %20 PG Ve %80 VG Aromalı Bir Elektronik Sigara Likitidir.
MR Zero Cheesecake 30 ML’lik Özel Çocuk Korumalı Şişesinde Bulunur.
MR Zero Cheesecake’in Şişesi Özel Tasarımlıdır Ve Camdan Üretilmiştir.
MR Zero Cheesecake’i Dilerseniz Diğer Likitlerle Karıştırarak Dilerseniz Tek Başına Kullanabilirsiniz.
MR Zero Cheesecake İle Cheese Cake Keyfi Sizinle!Şİmdi gözlerinizi kapatın...Sizinle harika bir yolculuğa çıkacağız; lezzet yolculuğuna! MR Zero Cheesecake ile muzlu cheese cake aromasını doldurduğunuz elektronik sigaranızdan derin bir nefes çekin ve damağınızda oluşan muz ve kek aromasının keyfini sürmeye başlayın. MR Zero Cheesecake, özellikle kahve ile içildiğinde sizlere eşine az rastlanır bir zevk yaşatacaktır. Eğer gurme bir elektronik sigara kullanıcısıysanız şimdi sipariş verin. Bu enfes likit kısa zamanda kargo vasıtası ile sizlerle olacaktır.
· Yorumlar
Sinan Yaman 03/09/2018
Gayet başarılı tavsiye ederim
Emre Cengiz 19/08/2018
trelektroniksigara herzaman benim için 1 numara
fakat
bu likit için aynı şeyleri söylemicem likit damak tadımıza göre değil bence türkler olarak :)
Oğuzhan Yiğitsoy 25/07/2018
Cidden güzel ve yumuşak bir içimi var
sedat kutlu 11/07/2018
likiti bugün aldım gerçekten orjinal bir likit buram buram muz kokusu geliyor bu siteyi herkese tavsiye ederim hakkıyla iş yapıyorlar
· Yorum Yapın