• MR Zero Likit Fruits Boom (Karışık Meyve) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Fruits Boom (Karışık Meyve) 30ml
Stok Durumu: Stokta var

MR ZERO

-

mrzero-likit-fruits-boom

MR Zero Likit Fruits Boom (Karışık Meyve) 30ml

29,90 TL


MR Zero Likit Fruits Boom (Karışık Meyve) 30mlTaptaze meyvelerin harika aroması MR Zero Fruits Boom ile sizinle. Dilerseniz başka elektronik sigara likitleri ile dilerseniz tek başına kullanabileceğiniz bu muhteşem ve standartların üstündeki elektronik sigara likiti ile kendinizden geçecek bir elektronik sigara deneyimi yaşayacaksınız. MR Zero Fruits Boom son derece lezzetli bir elektronik sigara likitidir ve de karışık meyve aromalı tatlı bir elektronik sigara likitidir. MR Zero Fruits Boom içimi rahat bir elektronik sigara likitidir ve de kıvamı son derece koyudur. Başka likitlerle de kullanılabilecek olan bu likit, 30 ml’lik çocuk korumalı şişesinde bulunur ve de %80 VG ve %20 PG oranına sahip bir elektronik sigara likitidir. Piyasada bulunan pek çok karışık meyve aromasının aksine yüksek VG oranına sahip ve bu haliyle de yoğun buhar veren MR Zero Fruits Boom oldukça rahat içime sahip bir elektronik sigara likiti olmakla birlikte diğer likitlerle de rahatlıkla karıştırılarak kullanılabilir. Eğer siz de günün her saati içebileceğiniz lezzetli ve mutluluk veren bir elektronik sigara likiti arıyorsanız MR Zero Fruits Boom elektronik sigara likitini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. MR Zero Fruits Boom elektronik sigara likiti sitemizde 0-3-6 nikotin değerlerine sahip çeşitleriyle sizleri beklemektedir.
MR Zero Fruits Boom Özellikleri:
MR Zero Fruits Boom Karışık Meyve Aromalı Bir Elektronik Sigara Likitidir.
MR Zero Fruits Boom %20 PG ve %80 VG Oranına Sahiptir.
MR Zero Fruits Boom 30 ML’lik Özel Tasarımlı Ve Çocuk Korumalı Bir Şişede Bulunur.
MR Zero Fruits Boom Dilerseniz Tek Başına Dilerseniz Başka Likitlerle Karıştırarak Kullanabileceğiniz Bir Elektronik Sigara Likitidir.
MR Zero Fruits Boom İle Başlasın Meyve Keyfi!
Karışık meyve lezzeti MR Zero Fruits Boom ile sizlerle. Günün her saati rahatlamışken harika bir şekilde kullanabileceğiniz bu harika elektronik sigara likitleri sitemiz WwW.TrElektroiksigara.com ’da sizleri bekliyor. MR Zero Fruits Boom, karışık meyve aromalı bir likittir ve tatlı bir aromaya sahiptir. Oldukça kıvamlı bir elektronik sigara likiti olan MR Zero Fruits Boom elektronik sigara likiti, yemeklerden sonra, çayve kahve saatlerinde rahatlıkla içilebilecek yoğun buharlı bir elektronik sigara likitidir.
· Yorumlar
abdülsamet  er 25/09/2018
Kargo baya hızlı ürünü dün sipariş ettim bugün elime eksizsiz ulaştı ve güzel likit tavsiye ederim
Melih Kılınç 31/08/2018
Başarılı sürekli baymadan içilebilicek bir likit tam yazlık :)
yusuf polat 06/06/2018
Dün Sipariş verdim ve bugün geldi. Süper hızlı ve güvenilir. Deneme fırsatım olmadı sabırsızlanıyorum. Teşekkürler.
Uğur Acele 24/05/2018
Hızlı kargo. Dün sipariş verdim bugün geldi. Yoğun aroma. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler trelektroniksigara.
Okan Karadağ 26/12/2017
Mükkemmel bir likit aroma güzel boğaz yakmıyor paketlenmesi güzel cam şişede parasının hakkını veriyor öneririm ama 3 ve 0 nikotin oranlısıda olsa güzel olurdu
· Yorum Yapın