• MR Zero Likit Happy Sun (Kavun Ve Çilek) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Happy Sun (Kavun Ve Çilek) 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

MR ZERO

-

mrzero-likit-happy-sun

MR Zero Likit Happy Sun (Kavun Ve Çilek) 30ml

29,90 TL

MR Zero Likit Happy Sun (Kavun Ve Çilek) 30ml

MR Zero Happy Sun, adının hakkını tam olarak verebilecek olan bir elektronik sigara likiti olup son derece rahat içimli bir elektronik sigara likitidir. Harika çilek ve kavun aromaları karıştırılarak kullanılan bu özel elektronik sigara likiti, yaz mevsiminin eğlenceli günlerini sizlere yeniden tattırmak için sizlerle buluşuyor. Eğer siz de içimi rahat ve kaliteli bir elektronik sigara likiti arıyorsanız MR Zero Happy Sun elektronik sigara likitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. MR Zero Happy Sun elektronik sigara likiti piyasada bulunan premium elektronik sigara likitleri ile rahatlıkla rekabet edebilecek bir elektronik sigara likitidir.
MR Zero Happy Sun sizlere yaz meyvelerinden çilek ve kavunla harika bir deneyim yaşatacak. Bu harika elektronik sigara likiti %80 VG ve %20 PG oranına sahiptir. MR Zero Happy Sun 0-3-6mg nikotinli seçenekleri iles sizleri sitemizde beklemektedir. MR Zero Happy Sun 30 ML’lik özel çocuk korumalı şişelerinde sizleri beklemektedir. Dilerseniz başka likitlerle karıştırarak dilerseniz tek başına kullanabileceğiniz bu harika elektronik sigara likiti için şimdi sipariş verin. Çünkü bu elektronik sigara likitinden elimizde sadece belli sayıda bulunmaktadır. MR Zero Happy Sun sizleri mutlu edecek tatlı aromalı bir elektronik sigara likitidir. Bu enfes likiti günün her saati rahatlıkla içebilirsiniz. MR Zero Happy Sun, sadece sitemiz elektroniksigaraevi.us sitesinde bulabileceğiniz bir elektronik sigara likitidir. İçimi kolay olan bu likiti tercih edin ve keyfinize bakın.

MR Zero Happy Sun Özellikleri:MR Zero Happy Sun Kavun Ve Meyve Aromalı Bir Elektronik Sigara Aromasıdır.
MR Zero Happy Sun %80 VG Ve %20 PG Oranına Sahip Bir Likittir.
MR Zero Happy Sun 30 ML’lik Çocuk Korumalı Bir Özel Cam Şişede Bulunmaktadır.
MR Zero Happy Sun Likiti Dilerseniz Tek Başına Dilerseniz Diğer Likitlerle Karıştırarak Kullanabilirsiniz.
MR Zero Happy Sun: Nargile Zevki Burada!Kavun veya çilek aromalı nargilelerden vazgeçemeyenlerdenseniz işte MR Zero Happy Sun! Yaz mevsiminin harika lezzetlerini sizlerle buluşturan bu harika elektronik sigara likitini dilerseniz bir mod elektronik sigara ile kullanın ve likit deneyimini iliklerinize kadar hissedin. Tatlı bir aromaya ve yoğun bir kıvama sahip olan MR Zero Happy Sun, WwW.TrElektroniksigara.com sitesinde sizleri beklemektedir.
· Yorum Yapın