• MR Zero Likit Hidden Cellar (Fındık, Muz, Süt, Tahıl, Kraker) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Hidden Cellar (Fındık, Muz, Süt, Tahıl, Kraker) 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

MR ZERO

-

mrzero-likit-hidden-cellar

MR Zero Likit Hidden Cellar (Fındık, Muz, Süt, Tahıl, Kraker) 30ml

29,90 TL

MR Zero Likit Hidden Cellar (Fındık, Muz, Süt, Tahıl, Kraker) 30ml
MR Zero Hidden Cellar elektronik sigarası bir harika! Fındık, muz, süt, tahıl ve kraker aromalı bu elektronik sigara likiti bambaşka! Sadece bazı özel elektronik sigara likiti markasında bulunan bu harika elektronik sigara likiti, bir likitte pek çok aromayı sizlere sunmaktadır. Eğer siz de bir likit ile benzersiz bir elektronik sigara deneyimi yaşamak istiyorsanız MR Zero Hidden Cellar elektronik sigara likitini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. MR Zero Hidden Cellar, %80 VG ve %20 PG oranına sahip bir elektronik sigara likiti olup piyasada bulunan pek çok premium elektronik sigara likiti ile rahatlıkla rekabet edebilecek bir elektronik sigara şlikitidir. MR Zero Hidden Cellar aynı zamanda 0-3-6 mg nikotinli çeşitleri ile sizleri sitemiz https://trelektroniksigara.net adresinde beklemektedir. MR Zero Hidden Cellar, özel bir tasarıma sahip çocuk korumalı 30 ML’lik cam ve tasarımlı şişesinde bulunan bir elektronik sigara likitidir. Pek çok aromayı içeriğinde bulunduran bu muhteşem elektronik sigara likiti ile enerji ve lezzetin sınırlarında dolaşacaksınız. MR Zero Hidden Cellar’ın unutulmaz lezzetini tatmak isterseniz şimdi harekete geçin ve sipariş verin.
MR Zero Hidden Cellar Özellikleri:MR Zero Hidden Cellar; Fındık, Muz, Kraker, Süt Ve Tahıl Aromalı Bir Elektronik Sigara Likitidir.MR Zero Hidden Cellar %80 VG Ve %20 PG Aromalı Bir Elektronik Sigara Likitidir.MR Zero Hidden Cellar Çocuk Korumalı Ve Özel Tasarımlı 30 ML’lik Özel Şişelerde Bulunmaktadır.MR Zero Hidden Cellar 0-3-6 mg Nikotinli Çeşitleri İle Sitemizde Bulunmaktadır.MR Zero Hidden Cellar Başka Likitlerle Karıştırılarak Veya Tek Olarak Kullanılabilir.
MR Zero Hidden Cellar İle Farklı Aromaları Bir Likitte!MR Zero Hidden Cellar, MR Zero Elektronik Sigara likiti markasının en kaliteli ve güzel likitlerinden bir tanesidir. MR Zero Hidden Cellar’ın içinde ne ararsanız var! Fındık, muz, süt, tahıl ve kraker! Eğer siz de harika bir elektronik sigara likiti arıyorsanız ve leziz - kaliteli bir elektronik sigara arıyorsanız MR Zero Hidden Cellar’ı mutlaka tercih etmelisiniz. Bu elektronik sigara likitini günün her saati rahatlıkla içebilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

· Yorum Yapın