• MR Zero Likit Ottoman (Türk Tütünü) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Ottoman (Türk Tütünü) 30ml
Stok Durumu: Stokta var

MR ZERO

-

mrzero-likit-ottoman

MR Zero Likit Ottoman (Türk Tütünü) 30ml

29,90 TL


MR Zero Likit Ottoman (Türk Tütünü) 30ml Osmanlı’nın tüm dünyada maşhur tütünü MR Zero Ottoman İle sizlerle! Klasik tütün aromalarından vazgeçemeyen kullanıcıların mutlaka ama mutlaka kullanmalarını ısrarla tavsiye ettiğimiz bu elektronik sigara likiti, dilerseniz başka likitlerle karıştıarak dilerseniz tek başına kullanabileceğiniz son derece kullanışlı ve lezzetli bir elektronik sigara likitidir. MR Zero Ottoman elektronik sigara likiti yoğun ve aromatik bir tütün lezzetine sahiptir.
MR Zero Ottoman elektronik sigara likiti sitemizde 0-3-6 nikotin değerlerine sahip olarak bulunmaktadır. MR Zero Ottoman elektronik sigara likiti aynı zamanda %80 VG ve %20 PG aromasına sahişp olması açısından da son derece yoğun buhar veren bir elektronik sigara likitidir. MR Zero Ottoman, 30 ML’lik çocuk korumalı ve özel tasarımlı harika cam şişesinde bulunmaktadır. Eğer siz de kıvamı ve yoğunluğu ile rahat içimli bir elektronik sigara likiti arıyorsanız MR Zero Ottoman elektronik sigara likitlerini dilerseniz tek başına dilerseniz başka likitlere aroma katmak için kullanabilir ve günün her saati (özellikle de yemek sonrası veya akşam saatlerini tercih ederseniz alacağınız keyif daha fazla olacaktır) keyifle içilebilir. MR Zero Ottoman oryantal lezzetli Türk Tütünü aromasını sizlerle buluşturuyor. Bu harika elektronik sigara likiti için şimdi sitemizden sipariş verin ve ayrıcalığın keyfini sürün.

MR Zero Ottoman Likit Özellikleri:MR Zero Ottoman Elektronik Sigara Likiti Türk Tütünü Aromalıdır.
MR Zero Ottoman Elektronik Sigara Likiti %80 VG Ve %20 PG Aromalıdır.
MR Zero Ottoman 30 ML’lik Özel Çocuk Korumalı Şişesinde Saklanmaktadır.
MR Zero Ottoman Premium Likitlerin Kalitesine Sahip Bir Tütün Aromasıdır. Tek Başına Veya Diğer Elektronik Sigara Likitleri İle Karıştırılarak Kullanılabilir.
MR Zero Ottoman 0-3-6 Nikotin Değerli Çeşitleriyle Sitemizdedir.
MR Zero Ottoman: A Kalite Premium Türk Tütünü Likiti
 Piyasada pek çok sitede pek çok farklı tütün aromalı elektronik sigara likiti bulunsa da MR Zero Ottoman elektronik sigara likiti premium kalitede son derece lezzetli ve aromatik bir elektronik sigara likitidir. MR Zero Ottoman elektronik sigara likitini dilerseniz tek başına dilerseniz başka likitlerle karıştırarak kullanabilir ve kendi özel karışımınızı elde edebilirsiniz. Oryantal bir tütün aroması arıyorsanız ve bu elektronik sigara likitinin aynı zamanda kolay içimli ve yoğun buharlı olmasını istiyorsanız MR Zero Ottoman elektronik sigara likitlerini tercih edebilirsiniz. Çay sohbetlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelecek olan bu harika likit aynı zamanda Türk Kahvesi ile harika gidiyor!
· Yorum Yapın