• MR Zero Likit Red Brown (Çikolata Ve Çilek) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Red Brown (Çikolata Ve Çilek) 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

MR ZERO

-

mrzero-likit-red-brown

MR Zero Likit Red Brown (Çikolata Ve Çilek) 30ml

29,90 TL

MR Zero Red Brown (Çikolata Ve Çilek) Çilek aroması bulunan pek çok elektronik sigara likitine pek çok markada rastlayabilirsiniz. Aynı durum çikolata aromalı elektronik sigara likitleri için de geçerlidir. Ancak bu iki harika aromanın bir araya geldiği elektronik sigara likitlerine çok az yerde rastlarsınız. Eğer siz de hem çikolata hem çilek aromasını aynı elektronik sigara likitinde tatmak isterseniz buram buram aşk kokan MR Zero Red Brown adındaki bu içimi kolay elektronik sigara likitine aşık olacaksınız. Aroma ve likiti ile sizleri kendisine aşık edecek olan MR Zero Red Brown oldukça lezzetli bir elektronik sigara likitidir.
Bu elektronik sigara likiti %80 VG ve %20 PG’den oluşur. Son derece rahat bir içimi ve de yoğun bir kıvamı bulunan MR Zero Red Brown elektronik sigara likitini isterseniz tek başına kullanın isterseniz diğer elektronik sigara likitleri ile karıştırarak kendi karışımlarınızı elde edin. MR Zero Red Brown, diğer MR Zero Elektronik sigara likitlerinde olduğu gibi 30 ML’lik çocuk korumalı özel cam şişesinde bulunur. Eşine az rastlanır bu elektronik sigara likitine şimdi sahip olmak isterseniz hemen siparişinizi verin ve MR Zero Red Brown elektronik sigara likitinin keyfini sürmeye başlayın.

MR Zero Red Brown Likit Özellikleri:MR Zero Red Brown Çilek Ve Çikolata Aromalı Bir Likittir.
MR Zero Red Brown %80 VG Ve %20 PG Aromalı Bir Likittir.
MR Zero Red Brown 0-3-6 mg Nikotin Dereceleri İle Sitemizde Bulunmaktadır.
MR Zero Red Brown 30 ML’lik Çocuk Korumalı Özel Cam Şişesinde Sizleri Beklemektedir.
MR Zero Red Brown’u Dilerseniz Tek Başına Dilerseniz Baka Likitlerle Karıştırarak Kullanabilirsiniz.
Çikolata Ve Çilek Aşka Geldi: MR Zero Red Brown Likit
 Çikolata ve çileğin aşka geldiği MR Zero Red Brown, adeta çilek ve çikolata ile yapılmış bir pastanın lezzetini sizlere ulaştırıyor. Son derece lezzetli bir elektronik sigara likiti olan MR Zero Red Brown, MR Zero’nun aroması ve lezzeti konusunda iddialı olduğu bir başka elektronik sigara likitidir. Bu harika elektronik sigara likiti, daha önceki hiç bir elektronik sigara likiti markasından denenmemiş bir elektronik sigara likiti kombinasyonudur.
· Yorum Yapın