• MR Zero Likit Summer Dream (Baskın Ananas Aromalı Meyve) 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • MR Zero Likit Summer Dream (Baskın Ananas Aromalı Meyve) 30ml
Stok Durumu: TÜKENDİ

MR ZERO

-

mrzero-likit-summer-dream

MR Zero Likit Summer Dream (Baskın Ananas Aromalı Meyve) 30ml

29,90 TL

MR Zero Likit Summer Dream (Baskın Ananas Aromalı Meyve) 30ml

Elektronik sigara likitleri arasında meyve aromalarına sık rastlanır. Ancak size bir yaz gecesi rüyası yaşatacak harika bir elektronik sigara likitine çok daha az rastlarsınız… Özellikle de karışık meyveli ve ananas aromalı olan bir tanesine. MR Zero Summer Dream elektronik sigara likiti, karışık meyveli bir elektronik sigara likiti olmasına karşılık, ananas aromasının baskın olarak bulunduğu bir elektronik sigara likitidir. Bu harika elektronik sigara likiti, 0-3-6 mg nikotin içeren çeşitleri ile sitemizde bulunmaktadır. MR Zero Summer Dream karışık meyve ve ananas aromasına sahip olmasına karşın, %80 VG ve %20 PG oranına sahiptir. Böylesi bir PG - VG oranına çok az elektronik sigara likiti çeşidinde rastlanır.
MR Zero Summer Dream aynı zamanda diğer MR Zero elektronik sigara likitlerinde olduğu gibi 30 ML’lik çocuk koruma kilidine sahip özel cam şişesinde özenle saklanır. Özel tasarımlı şişesinde sizleri sitemizde bekleyen bu lezzetli, tatlı aromaya sahip yumuşak içimli elektronik sigara likiti, dilerseniz başka elektronik sigara likitleri ile dilerseniz tek başına kullanabileceğiniz bir elektronik sigara likitidir. Size mutluluk verecek olan bu harika elektronik sigara likitinden şimdi sipariş verin ve yaz gecelerinin harika esintilerini MR Zero Summer Dream elektronik sigara likiti ile yaşayın.

MR Zero Summer Dream Likit Özellikleri:MR Zero Summer Dream Karışık Meyve Ve Ananas Aromalı Bir Lİkittir.
MR Zero Summer Dream %80 VG Ve %20 PG Oranına Sahiptir.
MR Zero Summer Dream 0-3-6 mg Nikotin Oranlarına Sahiptir.
MR Zero Summer Dream 30 ML’lik Özel Tasarımlı Ve Çocuk Korumalı Şişesinde Bulunmaktadır.
MR Zero Summer Dream Dilerseniz Tek Başına Dilerseniz Başka Likitlerle De Karıştıtabileceğiniz Ve Benzerlerine Ancak Yabancı Likit Markalarında Rastlayabileceğiniz Bir Elektronik Sİgara Likitidir.
MR Zero Summer Dream: Hayallerinizin Likiti! MR Zero Summer Dream ile bir yaz gecesi rüyasını yaşamaya hemen şimdi başlayın. Karışık meyve ve ananas aromaları ile tatlandırılmış olan bu harika likit bir premium elektronik sigara likiti olmasına karşı meyve aromalı bir likittir. Başka likitlerle de karıştırarak kullanabileceğiniz bu elektronik sigara likitini tek başına kullanmanız likitin lezzetinin bozulmaması açısından daha iyi olacaktır.
· Yorumlar
ÖZGÜR ÖZKOCAER 17/09/2018
Her likit bana başta güzel geliyor ancak zaman içinde ağır gelmeye başlıyor. Ancak bu bütün gün içebileceğim nefis bir likit. İçimi çok rahat. Kesinlikle tavsiye ederim.
· Yorum Yapın