• Nasty Juice Premium Likit 6x10ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Nasty Juice Premium Likit 6x10ml
Stok Durumu: Stokta var
%17

Nasty Juice

-

nasty-6x10ml

Nasty Juice Premium Likit 6x10ml

150,00 TL
125,00 TL
%17


Nasty Juice Premium Likit 6x10ml


Seçenekler ile 6 farklı ürünü uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz.


Nasty Juice Asap Grape : Üzüm Karışımı, Düşük nane tadı.

Olgun meyveler ve diğer meyvelerle bir araya getirilen siyah üzüm, bu lezzetli üzüm suyunu üretir. Üzümün acı soluk tadı, sıkılmayacağınız bir tat yaratmak için meyvenin tadıyla doldurulur. 

Nasty Juice Bad Blood : Siyah Frenk Üzümü, Düşük nane tadı.

Özellikle İngiltere’de dünya çapında en çok tercih edilen meyveli lezzetlerden biri mükemmel bir şekilde üretilmektedir. Düşük nane ile karışık tatlı dünyevi Siyah Frenk Üzümü lezzet, süper ferahlatıcı bir his ve bulutlar ile sonuçlandı.

Nasty Juice Devil Teeth : Bal Ekşi karışımı, Düşük Nane

Pürüzsüz yazlık atmosfer en iyi taze honeydew lezzetini tanımlar. Solunduğunda hoşnut olan tadı nefes verirken hoştur. Size yazlık hissi verebilir ama tüm yıl boyunca harika.

Nasty Juice Fat Boy : Mango Karışımı, Düşük nane tadı.

Bu lezzet, olgun mango ve Doğu'nun egzotik mangolarının bir dehasıdır. Mango kokusu aromatik keskin ama yine de aşırı güç vermiyor. Tatlılığın doğru notası ve küçük bir ipucu kaynağı ile birlikte nane'nin kolay havadar serinliği, size bir cennet tadı verir.

Nasty Juice Slow Blow : Ananas, Limonata

Ananas tadı, kireç sodasıyla tabaklanmış, tazeliğini tadacaksınız! İnce ananas dilimi, son damlasına kadar soluk almanızı sağlar. Hafif ve taze tadıyla, bu meyve suyu günlük vaping lezzetiniz için yaratılmıştır.

Nasty Juice Wicked Haze : Limonata Soda ile Frenk üzümü, Düşük nane tadı.

Bu kez, oldukça sıra dışı bir tat, inanılmaz derecede olağanüstü bir balina tadı oluşturan kara frenk üzümü ve limonata karışımı ile ortaya çıktık. Limonata tabakası, aşırıya kaçmadan mükemmel bir şekilde karıştırılır ve cennet hissi yaratır. Solunduğunuzda karamelin tadını çıkarın ve nefes verirken acı olmayan limonatayı tatlandırın, ilk nefesle kesinlikle etkileneceksiniz! Bize göre, bu kombinasyon sadece mükemmel.

Nasty Juice Metal muhafaza kutuları ile gelmektedir, Sorgulama kodları kutu üzerinde mevcuttur. 


70VG / 30PG


Diketon içermez (Diasetil & Asetil)


· Yorum Yapın