• One Hit Wonder Island Man Premium Likit 30ML(Bölünmüş)
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • One Hit Wonder Island Man Premium Likit 30ML(Bölünmüş)
Stok Durumu: TÜKENDİ

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-island-man-30ml

One Hit Wonder Island Man Premium Likit 30ML(Bölünmüş)

50,00 TL

One Hit Wonder Island Man Premium Likit 30ML(Bölünmüş)
One Hit Woder island Man Likit, tüm dünyadaki en keyifli tropikal lezzetlerin yayılması amacıyla eski bir yanardağdan çıkmıştı. keyifli karışık meyvelerden oluşan aromatik lezzetleri bir araya getiren Sulu, tatlı, ada meyveleri, meyve yumruğunun canlandırıcı bir dalgası yaratmak için birlikte verilir. island man e likit one hit wonder firmasının geliştirdiği son harikasıdır.

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.

80VG / 20 PGOrjinal üründen el değmeden bölünmüş özel 30 ML Unicorn şişelerde

one-hit-wonder-island-man-trelektroniksigara-min.jpg (540×345)

· Yorumlar
Kemalettin Okudur 10/07/2018
Çok lezzetli.. Gün boyu içilir.. Tavsiye ederim...
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER