• One Hit Wonder Muffin Man Premium Likit 100ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
%6

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-muffin-man-100ml

One Hit Wonder Muffin Man Premium Likit 100ml

160,00 TL
150,00 TL
%6


ONE HİT WONDER™ MUFFİN MAN PREMİUM ELEKTRONİK SİGARA LİKİTİ (100ML)

Karşınızda  One Hit Wonder markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Muffin Man®!

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.


Ürün Özellikleri

Likitler Orijinal kutusunda ve kilitli kapaklı şişesinde 2 adet 15 ml'lik taşıma tüpleriyle beraber sizlere sunulmaktadır.

Şişelerin üzerinde Çocuk Koruma Kilidi bulunmaktadır.

Oval yapıdaki dolum aparatı ile gelmektedir (Düz yani kare biçimdeki keskin hatlara sahip dolum aparatı bulunan likitler sahtedir.)

Birinci sınıf premium aromalardan imal edilmektedir.

Şişelerin üzerinde Nikotin Oranları bulunmaktadır.Tüm One Hit Wonder Likitler %80VG %20PG oranındadır.


Tüm One Hit Wonder 100ml ürünlerinde sorgulama kodları mevcutur, kendi sitesinden orijinalliğini kontrol edebilirsiniz.


One Hit Wonder 100ml ile kullanılan nikotin 180ml ürünlerinden farklıdır.
One Hit Wonder 100ml ürünlerinde Trunic 2.0 Nicotine Salts kullanılmaktadır.


· Yorumlar
O.K. 18/04/2019
dual 0,23 ohm mixed twisted coil 45-48 watt, ilk çekişte genizde ve dilde ekşi elma tadı, üflerken tarçın tadı havada kek kokusu. böyle harmanlanmış bir likit. açıkçası keyif aldım. ama onehitwonder likitlerin genel sorunu vg/pg oranından dolayı coil ve pamuk çok çabuk yanıyor bilginize. Kutu, ambalajlama orjinal. likitte sıkıntı yok. emniyet jelatini açılmamış. kutuda üretim tarihi mevcut. teşekkürler TRE güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
MEHMET Poyraz 10/01/2019
Güvenilir site hızlı Kargo orijinal ürün
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER