• One Hit Wonder Muffin Man Premium Likit 180ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
%12

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-muffin-man-180ml

One Hit Wonder Muffin Man Premium Likit 180ml

210,00 TL
185,00 TL
%12


ONE HİT WONDER™ MUFFİN MAN PREMİUM ELEKTRONİK SİGARA LİKİTİ (180ML)

Karşınızda  One Hit Wonder markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Muffin Man®!

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.

Ürün Özellikleri

Likitler Orijinal kutusunda ve kilitli kapaklı şişesinde 2 adet 15 ml'lik taşıma tüpleriyle beraber sizlere sunulmaktadır.

Şişelerin üzerinde Çocuk Koruma Kilidi bulunmaktadır.

Oval yapıdaki dolum aparatı ile gelmektedir (Düz yani kare biçimdeki keskin hatlara sahip dolum aparatı bulunan likitler sahtedir.)

Birinci sınıf premium aromalardan imal edilmektedir.

Şişelerin üzerinde Nikotin Oranları bulunmaktadır.

Tüm One Hit Wonder Likitler %80VG %20PG oranındadır.

· Yorumlar
Özer Şakar 13/10/2018
Ürün orijinal memnun kaldım sitenin herşeyi hızlı bir şekilde çözümlemesine ürünü göndermesine sakın bozmayın tavsiye ediyorum herkese.
Feyyaz Öztürk 22/05/2018
İçimi çok güzel boğak yakması öksürtme asla yapmıyor ancak benim damak tadıma pek uymadı My man i daha çok tavsiye ederim, satıcıya gelince çok ilgililer gözünüz kapalı alabilirsiniz 1 günde geliyor.
Mehmet Prot 15/12/2017
Tarçın tadı biraz baskın kalıyor onun dışında içimi çok güzel boğazdan akışı gayet yumuşak tavsiye edilir.
Emre Dönmez 11/10/2017
Doygun ve tok tadı gerçekten çok iyi. One hit Wonder serisinin en çok beğendiğim tadı.Hızlı ve güvenli alışveriş düşünmeden alabilirsiniz.
· Yorum Yapın