Filtrele
18 MG NİKOTİNLİ
Markalar
Stok Durumu

ONE HİT WONDER LİKİT

Gösterilen: 1 ile 28 arası, Toplam: 28 (1. Sayfa)

One Hit Wonder Likit

Elektronik sigaralar söz konusu olduğunda, likit olarak tercih edilecek ürünün kalitesi çok önemlidir. Likit seçimi, doğrudan içim keyfini etkilemektedir. Bu nedenle, likit satın alırken kaliteden ödün verilmemesi önerilir. Sitemiz üzerinde, en çok tercih edilen likit türlerinden bulunmaktadır. Herkesin damak zevkine uygun bir likit çeşidi bulunabilir. En çok beğenilen likit türlerinden biri olan One Hit Wonder likit çeşitlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde satılan ürünler tamamen orijinal ürünlerdir. Orijinallik konusunda endişesi olanlar, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir. Premium likit sevenlerin, en çok tercih ettiği ürünler arasında olan One Hit Wonder, aroması ile de vazgeçilmezler arasında yer alır.

One Hit Wonder Likit Özellikleri

One Hit Wonder, %80 oranında VG içerirken %20 oranında da PG içermektedir. Yoğun ve güzel aromaları nedeniyle elektronik nargilelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Aroma açısından farklı lezzetlerin sunulduğu çeşitleri bulunmaktadır. One Hit Wonder Island Man, One Hit Wonder Police Man, One Hit Wonder My Man, ürünün çeşitleri arasındadır. Oldukça popüler bir ürün olduğundan, stokları çok kısa sürede tükenebilmektedir. Ürünün başarısı, çok sayıda sahte ürünün de piyasada yer almasına neden olmuştur. Sitemiz üzerinden satılan ürünler, %100 orijinaldir. One Hit Wonder likit fiyat açısından biraz pahalı bir ürün olabilir ancak bir kez deneyenin vazgeçemediği bir ürün olmaktadır. Sitemiz üzerinde zaman zaman düzenlenen indirimler sayesinde, ürünleri daha uygun fiyatlara da satın almak mümkündür. One Hit Wonder likit fiyat açısından bütçe sıkıntısı yaşamaktan endişe duyanlar, sitedeki indirimleri takip edebilir.

One Hit Wonder Rocket Man

One Hit Wonder likit fiyat, tercih edilen çeşide göre de değişiklik gösterebilir. Rocket Man olarak adlandırılan ürün çeşidi, farklı tatların uyum içerisinde harmanlanması ile oluşturulmuştur. Ürün içerisinde yaban mersini, yoğurt ve granola yer almaktadır. Ekşimsi bir tada sahip olsa da, rahatsız edici bir ekşilik söz konusu değildir. Ekşi tat ile birlikte tatlılık da bulunmaktadır. Ürün koklandığında da yaban mersini ve yoğurt kokusu alınabilmektedir. Açık sarı renge sahiptir.

One Hit Wonder My Man

One Hit Wonder fiyat açısından uygun çeşitlerinden biri olan My Man, tatlı bir içim keyfi arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Ürün içerisinde vanilya, çilek ve çikolata yer almaktadır. Milk Man çeşidini beğenenler, My Man’i de severek kullanmaktadır. Ürün koklandığında olgunlaşmış çileklerin kokusu ve çikolata kokusu hissedilebilmektedir. İçildiğinde, içerisinde çilek parçaları bulunan bir çikolatalı dondurma yenmiş hissi alınabilir.

One Hit Wonder Muffin Man

Muffin Man, One Hit Wonder fiyat açısından uygun bir diğer çeşidi olarak tercih edilebilir. Elmalı turtayı andıran tadı ile pek çok damak zevkine hitap edebilen bir üründür. Meyve ve diğer tatların gerçekçi bir tütün keyfi sunmayacağı konusunda ön yargıları olanlar, denemeden karar vermemelidir. One Hit Wonder markasının en beğenilen çeşitlerinden birisi olarak sitemizde satışı gerçekleştirilmektedir. Tarçınlı kek sevenler, bu likitten alacakları tadı da çok beğenecektir. Üründe elma tadı da hissedilebilmektedir. Tarçın ve elma aroması, ürünün baskın aromalarıdır. Elmalı turta ya da elmalı tarçınlı keklerden hoşlananlar, kesinlikle denemelidir. Gerçek tütün keyfi hissedilirken sevilen tatların da beraberinde alınması, elektronik sigara keyfinin muhteşem olmasını sağlayabilmektedir. Nikotin oranı açısından da tatmin edici düzeydedir. Ürünü her içişte, tatlar hissedilebilmektedir. Bazı likitlerde yaşanan tadın kaybolması sorunu bu üründe yaşanmamaktadır. One Hit Wonder koleksiyonunda mutlaka bulunması gereken çeşitler arasındadır.