• One Hit Wonder Rocket Man Premium Likit 30ml (Bölünmüş)
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
%11

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-rocket-man-30ml

One Hit Wonder Rocket Man Premium Likit 30ml (Bölünmüş)

45,00 TL
40,00 TL
%11


ONE HİT WONDER™ Rocket MAN PREMİUM LİKİT 30MLOne Hit Wonder markasının Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Hafif Ekşimsi Egzotik Yaban Mersini, Şekerli Yoğurt ve Tatlı Kremanın muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Rocket Man®! One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.80VG / 20 PG

Orjinal üründen el değmeden bölünmüş özel 30 ML Unicorn şişelerde gönderilmektedir.
· Yorumlar
Olcay tekin 27/10/2018
Yani ekşimsi yoğurt tatlı vanilya mıydı neydi onların tadı hiç yok gibi sadece blueberry yani yaban mersini tadı vardı aromada o da tek başına iyi olmuyor. Ben beğenmedim en azından ama eşim beğendi mesela. Damak meselesi biraz.
Mehmet Serkan Köseli 13/12/2017
öncelikle likit orjinal. daha önceden denediğim için biliyorum. 30 ml unicorn şişeye konarak gönderilmişti(resimdeki şişe değil, sitenin yapıştırmasının olduğu aynı model daha büyük bir şişe). gönderim öncesinde de bayağı güzel bir şekilde paketlenmişti. likitin tadına gelecek olursak firmanın en hafif tatlı likiti olduğu söyleniyor. firmanın diğer likitlerinde daha yoğun bir tat gelirken bunda daha belli belirsiz. likitin tadı tabii ki geliyor ama çektiğiniz buhara eşlik eder gibi geliyor daha çok. tat açısından hafif tatları tercih ediyorsanız tatmin edebilir ama yoğun bir tat istiyorsanız hoşunuza gitmez diye düşünüyorum.
irfan kıvrak 31/10/2017
bugün ulaştı elime gayet güzel.
· Yorum Yapın