• One Hit Wonder The Man Premium Likit 100ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
%13

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-the-man-100ml

One Hit Wonder The Man Premium Likit 100ml

160,00 TL
140,00 TL
%13


ONE HİT WONDER™ THE MAN (MİLK MAN) PREMİUM ELEKTRONİK SİGARA LİKİTİ (100ML)

One Hit Wonder The Man E-Likit, çilek meyvesi ve süt kremasının nefis bir karışımıdır. Daha önce Milk Man adıyla çıkan ürün isim değiştirerek The Man adını almıştır. The Man içerken benzersiz serinletici süt kremi ve ardından her nefes boyunca süren taze çilek aromasının hafif tatlı tonlamaları ile süslü vazgeçilmez tat.

Ürün Özellikleri

Likitler Orijinal kutusunda ve kilitli kapaklı şişesinde 2 adet 15 ml'lik taşıma tüpleriyle beraber sizlere sunulmaktadır.

Şişelerin üzerinde Çocuk Koruma Kilidi bulunmaktadır.

Oval yapıdaki dolum aparatı ile gelmektedir (Düz yani kare biçimdeki keskin hatlara sahip dolum aparatı bulunan likitler sahtedir.)

Birinci sınıf premium aromalardan imal edilmektedir.

Şişelerin üzerinde Nikotin Oranları bulunmaktadır.



Tüm One Hit Wonder Likitler %80VG %20PG oranındadır.


Tüm One Hit Wonder 100ml ürünlerinde sorgulama kodları mevcutur, kendi sitesinden orijinalliğini kontrol edebilirsiniz.


One Hit Wonder 100ml ile kullanılan nikotin 180ml ürünlerinden farklıdır.
One Hit Wonder 100ml ürünlerinde Trunic 2.0 Nicotine Salts kullanılmaktadır.


· Yorumlar
Erhan Özdemir 17/03/2019
İyi akşamlar. sipariş verme noktasındayım fakat OHW piyasada en çok klonu olan likit, haliyle ürünün orijinal olup olmamasına ilişkin soular kafama takılıyor. Nasıl anlayabiliriz bunu? Bir garanti verebilir misiniz?

CEVAP:
Merhabalar, Ürünlerimiz hepsi orjinaldir,Ürünün üzerinde barkod kodu bulunmaktadır ohw sitesine girip sorgulama yapabilirsiniz orjinalliğini.Ayrıca diğer müşteri yorumlarımıza https://trelektroniksigara.net/musteri-yorumlari linkten ulaşabilirsiniz.%100 müşteri memnuniyetine sahip sadece orjinal ürün satan bir firmayız.
ismail  düz 29/01/2019
Çok kaliteli bir marka bu aroması da güzelmiş ama favorim magic man
serkan karayazı 27/01/2019
ürün kısa sürede elime ulaştı.paketleme iyi.ürünün orjinalliğinden herhangi bir şüphem yok.tadı ise gayet yerinde.bundan sonra bu sitedeyim.
Berk ÖZCAN 12/01/2019
ürün elime ulaştı daha önce the man marka likit kullandım rengi biraz açık geldi. Açıkcası orjinalliğinden biraz şüphe ettim. sorgulatma koduyla one hit wonderın sitesinden sorgulatma yaptım ürün orjinal ama fakat benim kafamda soru işaretleri kaldı rengi açıktı çünkü sitedeki arkadaşların başını ağırtım biraz. Rengi neden açık diye onlarda gerekli açıklamaları sabırla yanıtladılar. Ürün içersinde kullanılan nikotin değişmiş salt nikotin denilen bir nikotin kullanmaya başlamışlar. one hit wonder ürün üzerinde de belirtmiş sonradan farkettim. Sonuç olarak konu hakkında one hit wondera mail attım ingilizce bilen arkadaşım aracılığıyla 3 gün sonra mailimize cevap verdiler. İçinde kullanılan nikotinin salt nikotin olduğunu belirtmişler renk ve tat da biraz farklılık yaratığını ama bu nikotinin daha yumuşak ve boğaz yanması yapmadan kullanabilindiğini yazmışlar. Sitedeki arkadaşların başını ağırtım 1 haftadır kusura bakmasınlar özür dilerim. Hakkınızı helal edin.

CEVAP:
Helal olsun , görevimiz efendim. Güle Güle kullanın
Erman Öztürk 07/01/2019
Ürün elime tam vaktinde ulaştı. Ürün orijinal, paketlemesi 10 numara. Yani trelektroniksigara.net'ten yana hiç bir sıkıntı yok. Gel gelelim likite... Millet öve öve bitiremediği likit bence çokta muhteşem bir likit değil. İçilmez demiyorum ama ortalamanın üstünde bile çıkabilen bir likit değil bence. Bundan önce mini muffin man içtim. O da çok matah bir likit değil. Herhalde bu son one hit likitim olacak. 4 yıldız veriyorum. Kırdığım bir yıldız tamamen üründen kaynaklı. Siteden güvenle alış veriş yapabilirsiniz
· Yorum Yapın