• Smok G-Priv 220W Big Baby Tank
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok G-Priv 220W Big Baby Tank
  • Smok G-Priv 220W Big Baby Tank
  • Smok G-Priv 220W Big Baby Tank
Stok Durumu: TÜKENDİ
%15

Smok

-

smok-g-priv-220w

Smok G-Priv 220W Big Baby Tank

400,00 TL
340,00 TL
%15

Smok G-Priv 220W Big Baby Tank
SMOK G-Priv 220W Dokunmatik Ekran Mod, maksimum watt 220W, kapsamlı sıcaklık paketi ve 2,4 inç ekran ve sınıfının lideri form faktörü ile modernleştirilmiş bir şasi ile piyasadaki sınıfının önde gelen dokunmatik ekranlı  olmaya aday. G-Priv 220W elektronik sigara modu, çarpıcı bir izlenim için karbon fiber batarya kapaklı, hafif fakat dayanıklı bir çinko alaşımlı şasi kullanılarak 85mm x 58.5mm x 28mm ölçülerinde, dayanıklılık ve kullanılabilirlik için akıllıca en uygun şekilde yapılandırılmıştır. Görsel kahraman, benzeri görülmemiş işlemler için sezgisel görsel arayüz ve okunması kolay grafik kullanıcı ara yüzü sağlayan son derece etkileyici 2.4 inç Dokunmatik Ekran ekranı içerisindedir. Tüm sistemle sinerji oluşturmak için kırılmaya dirençli cam ve ekran kilidi düğmesi eklendiğinde basitleştirilmiş bir deneyim sunulurken karmaşık bir çıkış kapasitesi sağlanır. Diğer SMOK çıkış cihazları serisine benzer şekilde, işlevselliklerin bolluğuna rağmen performans üst düzeydir. G-Priv, Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik ısıtma elemanlarını destekleyen kapsamlı sıcaklık kontrolü ile 220W'a kadar ateşleme kapasitesine sahiptir. SMOK G-Priv 220W TC Box Mod, dokunmatik ekran formunda akıllı işlevlerin entegrasyonu ile güzel bir şekilde oluşturulmuştur ve çıkış teknolojisinde teknolojik bir gelişmedir.
Uyumlu Coiller için tıklayın ->SMOK V8 Baby Q2/X4/M2/T8/Mesh Coil
Yedek Camı için Tıklayın -> Smok Big Baby Atomizer Camı 5ml

Smok firması tüm buhar camiasının gözdesi olarak TFV8 ailesine bir yenisini daha ekledi. Mükemmel tasarımı, inanılmaz performansı ve bugüne kadar hiç farkına varmadığınız bir aroma cümbüşünü size yaşatacak olan TFV8 Big Baby atomizere merhaba deyin.
Hazır coilleri ile VW mod kullanılır, TC mode için Nikel - Paslanmaz çelik - Titanium Teller gereklidir.
Alt hava kanalı ile pil ve mod içi havalandırması sağlanır, micro usb port ile bilgisayar ve powerbank gibi 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir.
Paket içeriğinde Pil yoktur, uygun piller pil seçeneklerinde belirtilmiştir. Smok G-Priv 220W Elektronik sigara 2 adet 18650 Yüksek amperli pil ile çalışmaktadır.

Paket içeriği

1x Smok G-Priv 220W Mod1x Smok TFV8 Big Baby Atomizer1x Smok V8 Baby X4 0.15ohm Coil (Takılı)1x Smok V8 Baby T6 0.2ohm Coil (Yedek)1x Silikon Kılıf1x Yedek CamYedek O-Ring SetiKullanım Klavuzu

Smok G-Priv 220W Mod Özellikleri

Çiftli Yüksek Amp 18650 Pil - (Dahil Değildir)
Boyutlar: 85mm x 58.5mm x 28mm
Watt Çıkış Aralığı: 1-220W
Ni200 Nikel, Titanyum ve Paslanmaz Çelik Isıtma Elemanlarını Destekler
Üstün Çinko Alaşım Yapısı
Süper Büyük 2.4 inç OLED Dokunmatik Ekran - Shatter Direnç
Ekran Kilitleme Düğmesi - İşlemi Basitleştir
Beş Çizim Efekti: Min, Maks, Yumuşak, Normal, Sert
Sıcaklık Direnç Katsayısı (TCR) Ayarlamaları
Kullanıcı Dostu Arayüz
Gizli Ateşleme Bar Mekanizması
Mıknatıslanmış Pil Kapağı - Karbon Fiber Yerleştirme
Sıcaklık Koruması
Kısa devre koruması
Aşırı Akım Koruması
Aşırı / Düşük Gerilim Koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası
510 Bağlantısı
· Yorumlar
Kürşat kağan Elmassilgi 04/02/2019
bu makina alayına tek geçer
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER