Stok Durumu: Stokta var

Smok

-

smok-h-priv-2

Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank

380,00 TL

RENK SEÇİN

SMOK H-Priv 2 225W TC Kit !


TFV12 Big Baby Prince tankına sahip yeni bir H-Priv 2 Box MOD'dan oluşan bir elektronik sigaradır. Çift 18650 pille çalışan H-Priv 2(piller paket içeriğine dahil değildir), maksimum 225W çıkışa kadar ateş açıyor. En iyi OLED ekran, kolay kullanım ara yüzü sağlar. Smok H-Priv 2 Modu ile TC mod ile Nikel ve Titanium Teller de kullanılabilir. Yandaki büyük ateş düğmesi, kobra deseni görünümü, çoklu korumalar ve kolay takılan bir pil kapağı ile birlikte, H-Priv 2 sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Smok H-Priv 2 Modeli Avrupa standartlarına uygun EU Edition ve Standart Versiyon olarak 2 farklı üretimlidir, avrupa standartlarında atomizer likit kapasitesi 2ml ile sınırlandırılmıştır. Standart versiyon ve EU edition atomizer yapısı ve coilleri farklıdır.

TFV12 Big Baby Prince, kolay doldurma sistemi ve ayarlanabilir alt hava akışını benimser. V8 Baby Coilleri ile yoğun lezzet ve buhar üretimi sağlar. TFV12 Big Baby Prince, yeni bir deneyim sunuyor - büyük bulutlar, zengin lezzet ve pürüzsüz bir hava akımı!

> Yedek Camı < için Tıklayınız ( Big Baby Atomizer ile Aynı Cam Kullanılır)

Smok H-Priv 2 TFV12 Big Baby Prince Tank ile kullanılabilir coiller;

SMOK V8 Baby Q2/X4/M2/T8/Mesh Coil Alien-AL85 (5'li Paket)Smok H-Priv 2 Yenilikçi Cobra Desenli Renkleri ile Tazrınıza en uygun şekilde donatılmıştır. Smok Markasının klasikleşmiş Büyük gizli ateşleme tuşu yine gövde renginden farklı tutulmuştur.
Smok H-Priv 2 ile gelen TFV12 Big Baby Prince Atomizer Drip Tip modeli 528'dir
Smok H Priv 2 modu ile Sıcaklık Kontrol Modunda Titanium, Nikel Coil Kullanılması gerekmektedir, farklı tel yapıları ile bu mod kullanılamaz. Smok H Priv 2 Atomizeri ile birlikte gelen Smok TFV 12 Big Baby Prince Atomizer ile gelen hazır coiller ile Watt Modunda kullanılması uygundur.
Smok H-Priv 2 Modu 225W a kadar destekler Farklı Atomizerlerin Kullanımı için uygundur.

Smok H-Priv 2 Paket içeriğinde gelen V8 Baby Q4 0.4ohm Coil en iyi aroma perfomansı için tasarlanmıştır. V8 Baby T12 Coil ise Yüksek Buharlar elde etmek için tasarlanmış buhar sevenlerin kullanımına sunulmuştur.
Smok H-Priv 2 Modu 2 adet Yüksek amperli (min 20A) pil ile çalışır.
Pil Değiştirmek kolay ve hızlıdır, Pil Takılış yönleri cihaz üzerinde ve resimlerde görünmektedir.
Pil paket içeriğinde bulunmamaktadır uygun piller PİL SEÇENEKLERİ kısmında belirtilmiştir. 
PC Powebank Gibi 1A çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir en güvenli ve hızlı şarj için Harici Pil Şarj Aleti Tavsiye edilir.


Smok H-Priv 2 Kit ile birlikte gelen Smok Big Baby Prince Atomizer Buble Camı ile 6ml likit kapasitesine sahiptir, Atomizerin likit dolumu oldukça kolay ve kullanışlıdır. Yeni Coil kullanımında likit doldurup 15 dakika gibi beklemek gereklidir coil içerisindeki pamuk tamamen nemlenmeden kullanılır ise coil içerisindeki pamuk yanabilir.

SMOK H-Priv 2 TFV12 ile Büyük Bebek Prens Sub-Ohm Tankı Başlangıç ​​Kiti
SMOKTech H-Priv 2 Starter Kit, güçlü H-Priv 2 ve eşleşen TFV12 Big Baby Prince tankına sahiptir. H-Priv 2, yeni bir gösterişli kobra tasarımı ile yeniden tasarlandı. H-Priv 2, büyük dokunsal gizli yan ateşleme düğmesi ve en üstteki OLED ekranın ticari markasına sahiptir. H-Priv 2, 225 watt'a kadar alev alabilir ve sıcaklık kontrol modunda nikel, titanyum ve paslanmaz çelik 316 telleri destekler. H-Priv 2 (2) yüksek amper 18650 piller gerektirir (ayrı olarak satılır) ve ön mikro USB şarj portu üzerinden şarj edilebilir.
Paket içeriği
1 x SMOK H-Priv 2 Mod
1 x SMOK TFV12 Big Baby Prince Sub Ohm Tank
1 x V8 Baby-Q4 0.4ohm Coil (Takılı Olarak Gelir)
1 x V8 Baby-T12 0.15ohm Coil (Yedek)
1 x Yedek Cam
1 x Mikro USB Kablosu
1 x Yedek Contalar
Kullanım Klavuzu
· Yorumlar
BERK 22/03/2019
ALİENİ DÜŞÜRDÜĞÜM İÇİN BUNU ALDIM EKRANI ÜSTTE EKRAN KIRILMASI OLMAZ SANIRIM
BERK 14/03/2019
ürün bugün elime geçti kaliteli ve güzel bir ürün tavsiye eder. burdan alışveriş yaptıgım için mutluyum ilgili alakalı her sorumu cevapladılar....

teşekkür ediyorum.
Hasan 12/03/2019
Merhaba ben smok h-prv 220 ile smok ailen arasındayım sizce hangisini almalıyım birde revenger var aklımda

CEVAP:
Merhaba, smok aliene göre h-priv 2 çok daha yeni ve başarılı bir cihazdır.
Nedim Kocaman 10/03/2019
Bu alete uygun rba Coil hangisi bana link gönderebilirmisiniZ

CEVAP:
Merhaba, https://trelektroniksigara.net/smok-tfv8-big-baby-rba-1 ürünü uygundur.
Yasin Ünal 02/03/2019
Tek kelimeyle güvenilir alışverişin adresi başka bir yer aramayın. Hem dürüst hem de hızlı çalışıyorlar. H priv 2 bana ulaştı. Herkese tavsiye ediyorum. Bol kazançlar...
Alperen Özyiğit 09/01/2019
Çok teşekkürler yerli yersiz tüm sorularıma hızlı sabırlı ve kibar bi şekilde cevap buldum,memnunum tavsiye ederim.
Ahmet kırca 22/11/2018
alien kullanıyordum zbikaç defa düştü ekran kırılmıştı 2 aydır kullanıyorum bunun ekranı üstte sanırım daha uzun ömürlü olacak
hamza akgün 06/09/2018
ürün elime ulaştı tşkler
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER