• Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank
Stok Durumu: Stokta var
%6

Smok

-

smok-h-priv-2

Smok H-Priv 2 Kit TFV12 Big Baby Prince Tank

385,00 TL
360,00 TL
%6

RENK SEÇENEKLERİ

İşte en son SMOK H-Priv 2 225W TC Kit !

TFV12 Big Baby Prince tankına sahip yeni bir H-Priv 2 Box MOD'dan oluşan bir elektronik sigaradır. Çift 18650 pille çalışan H-Priv 2(piller paket içeriğine dahil değildir), maksimum 225W çıkışa kadar ateş açıyor. En iyi OLED ekran, kolay kullanım ara yüzü sağlar. Smok H-Priv 2 Modu ile TC mod ile Nikel ve Titanium Teller de kullanılabilir. Yandaki büyük ateş düğmesi, kobra deseni görünümü, çoklu korumalar ve kolay takılan bir pil kapağı ile birlikte, H-Priv 2 sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

TFV12 Big Baby Prince, kolay doldurma sistemi ve ayarlanabilir alt hava akışını benimser. V8 Baby Coilleri ile yoğun lezzet ve buhar üretimi sağlar. TFV12 Big Baby Prince, yeni bir deneyim sunuyor - büyük bulutlar, zengin lezzet ve pürüzsüz bir hava akımı!

Smok H-Priv 2 TFV12 Big Baby Prince Tank ile kullanılabilir coiller;

SMOK V8 Baby Q2/X4/M2/T8/Mesh Coil Alien-AL85 (5'li Paket)Smok H-Priv 2 Yenilikçi Cobra Desenli Renkleri ile Tazrınıza en uygun şekilde donatılmıştır. Smok Markasının klasikleşmiş Büyük gizli ateşleme tuşu yine gövde renginden farklı tutulmuştur.
Smok H Priv 2 modu ile Sıcaklık Kontrol Modunda Titanium, Nikel Coil Kullanılması gerekmektedir, farklı tel yapıları ile bu mod kullanılamaz. Smok H Priv 2 Atomizeri ile birlikte gelen Smok TFV 12 Big Baby Prince Atomizer ile gelen hazır coiller ile Watt Modunda kullanılması uygundur.
Smok H-Priv 2 Modu 225W a kadar destekler Farklı Atomizerlerin Kullanımı için uygundur.


Smok H-Priv 2 Paket içeriğinde gelen V8 Baby Q4 0.4ohm Coil en iyi aroma perfomansı için tasarlanmıştır. V8 Baby T12 Coil ise Yüksek Buharlar elde etmek için tasarlanmış buhar sevenlerin kullanımına sunulmuştur.
Smok H-Priv 2 Modu 2 adet Yüksek amperli (min 20A) pil ile çalışır.
Pil Değiştirmek kolay ve hızlıdır, Pil Takılış yönleri cihaz üzerinde ve resimlerde görünmektedir.
Pil paket içeriğinde bulunmamaktadır uygun piller PİL SEÇENEKLERİ kısmında belirtilmiştir. 
PC Powebank Gibi 1A çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir en güvenli ve hızlı şarj için Harici Pil Şarj Aleti Tavsiye edilir.


Smok H-Priv 2 Kit ile birlikte gelen Smok Big Baby Prince Atomizer Buble Camı ile 6ml likit kapasitesine sahiptir, Atomizerin likit dolumu oldukça kolay ve kullanışlıdır. Yeni Coil kullanımında likit doldurup 15 dakika gibi beklemek gereklidir coil içerisindeki pamuk tamamen nemlenmeden kullanılır ise coil içerisindeki pamuk yanabilir.

SMOK H-Priv 2 TFV12 ile Büyük Bebek Prens Sub-Ohm Tankı Başlangıç ​​Kiti
SMOKTech H-Priv 2 Starter Kit, güçlü H-Priv 2 ve eşleşen TFV12 Big Baby Prince tankına sahiptir. H-Priv 2, yeni bir gösterişli kobra tasarımı ile yeniden tasarlandı. H-Priv 2, büyük dokunsal gizli yan ateşleme düğmesi ve en üstteki OLED ekranın ticari markasına sahiptir. H-Priv 2, 225 watt'a kadar alev alabilir ve sıcaklık kontrol modunda nikel, titanyum ve paslanmaz çelik 316 telleri destekler. H-Priv 2 (2) yüksek amper 18650 piller gerektirir (ayrı olarak satılır) ve ön mikro USB şarj portu üzerinden şarj edilebilir.
Paket içeriği
1 x SMOK H-Priv 2 Mod
1 x SMOK TFV12 Big Baby Prince Sub Ohm Tank
1 x V8 Baby-Q4 0.4ohm Coil (Takılı Olarak Gelir)
1 x V8 Baby-T12 0.15ohm Coil (Yedek)
1 x Yedek Cam
1 x Mikro USB Kablosu
1 x Yedek Contalar
Kullanım Klavuzu
· Yorumlar
hamza akgün 06/09/2018
ürün elime ulaştı tşkler
· Yorum Yapın