15-Temmuz 15-Temmuz
  • Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara
  • Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara
Stok Durumu: Stokta var

Smok

-

smok-nord

Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara

240,00 TL


Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara


Smok Nord, yeni tasarlanmış butonla tetiklenen bir pod sistem cihazıdır. 1100mAh batarya kapasitesine sahip Sistem cihazları, kesinlikle güçlü bir batarya kapasitesine sahiptir! Nord Mesh 0.6Ω coil ve 1.4Ω coil, biri büyük buhar elde etmek için mükemmel; diğeri mükemmel MTL deneyimi sunabilir. Aynı zamanda sizin için mükemmel bir boyuta sahiptir elinizi tutun, vaping başlatmak ve pil ömrü hakkında bilgi sağlamak için yeni eklenen bir düğme, ayrıca, bir e-likit penceresi var. Bakla desenleri ile , hepsi rahatınız için! Yenilik, vaping deneyimini değiştirmeye devam ediyor!

Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara Özellikleri


Yükseklik: 94mm
Genişlik: 30mm
Derinlik: 18.8mm
Ağırlık: 80g
Pil kapasitesi: 1100 mah
Eliquid Kapasitesi: 3ml
Giriş Voltajı: 3.3V-4.2V
Çıkış Gücü: 10W-15W
Şarj Akımı: 370mA
Şarj Gerilimi: 5V
Koruma Faktörleri

Lityum pil koruma
8 İkinci Kesim
Kısa Devre Koruması
Düşük voltaj koruması

Smok Nord Pod Mod Elektronik Sigara Paket İçeriği

1x Smok Nord Mod
1x 0.6ohm Mesh Coil(Sub ohm normal likit ile kullanılabilir)
1x 1.4ohm Regular MTL Coil
1x Usb Kablosu
1x Kullanım Klavuzu

· Yorumlar
Gökhan Akgül 06/07/2019
Şimdi yeni sipariş verecek arkadaşlar için alışverişimle ilgili birkaç şey yazmak istedim. Öncelikle belirtmek isterimki site ile hiç bir bağlantım daha önce sipariş ettiğim bir üründe olmadı bu siteden. Endişelerim vardı ancak kapıda ödeme seçeneği sebebiyle korkmadan sipariş verdim. Siparişi gerçekten olabilecek en hızlı şekilde kargoladılar herhangi bir sorunla karşılaşmadım 1 gün sonra elime ulaştı. Kargo gerçekten özenle hazırlanmıştı. Ürün orjinal bandrollü kutusunda geldi ilk yaptığım şey ürünün orjinalliğini teyit etmek oldu. Ürün kontrollerimin sonucunda orjinal olduğunu teyit ettim. Herhangi bir sorunla karşılamadım tıkır tıkır çalışıyor.

Ürün ile ilgili yorumumsa, daha önce pod mod bir ürün kullanmadım ancak etrafımda çeşitli cihaz kullanan 4-5 arkadaşım var hepsinin yorumu keşke bu ürünü alsaydık yönünde oldu. Ürünün ve bu siteyi %100 öneriyorum. Arkadaşlarımdan birkaçtanesi maaş alır almaz sipariş vereceğini bile söyledi.
SALİH MURAT 27/06/2019
Hızlı kargo ve gerekli ilgi.
Teşekkürler.
hasan61 19/06/2019
bu cihazda 0.6 coil ile normal likit kullanılabilirmi ? illa salt likitmi kullanmak lazım

CEVAP:
Merhaba, 0.6 mesh coil ile normal likit kullanabilirsiniz.
Merhaba 18/06/2019
pil ünitesi için yedek bir sistem var mı? Smok allien baby kullanıyorum ve günde bir defa pil değiştirmek gerekiyor. Bu muhtemel yarım gün bile gitmez. Bu soruna bir çözüm var mı tavsiye edebileceğiniz?

CEVAP:
Merhaba, pod sistemlerde pil dahilidir ve alien baby gibi ciğer çekimi değildir salt likit ile çok az likit kullanılır.
caner 17/06/2019
kargo bugün geldi. normalde 1 gün içinde geldi ama haftasonuna kaldığı için pazartesi aldım. sağsalim sıkıntısız bir şekilde geldi. paketleme de 10 üzerinden 10. cihaz çok güzel, boyutu ufak, cebe de çok rahat sığar. cihazın görünümü kaba da değil. ben likit olarak yine buradan cuttwood boss reserve salt likit aldım. salt likitlerde nikotin oranı biraz yüksek. birkaç çekim ile gerçekten sigara hissini kesiyor. sigarayı bırakmak isteyenlere birebir.
onun dışında kutudan 2 adet coil çıkmakta. bu coillerden 0.6 ohm mesh coil ile normal likitleri kullanın. 1.4 ohm ile salt likit kullanın. zaten kullanım klavuzunda da öyle yazıyor. ben bir adet daha pod (kartuş) alıp 0.6 ohm coil ile normal likit de kullanacağım. bence siz de öyle yapın. hep aynı likitleri kullanmayın tadı bayabilir. ilk alacağınız likit meyveli falan ekşi bir şey olsun bence daha hafif olur içimi daha rahat olur. her şey sorunsuz olduğu için siteye de teşekkür ederim.
Ömer yıldız 13/06/2019
Bu cihaz için önerilen likitler nelerdir

CEVAP:
Merhaba, pod cihazlarda salt likitler kullanılıyor efendim. https://trelektroniksigara.net/salt-likit linkteki tüm likitler cihazınıza uyumludur.
Adem  12/06/2019
Ürün orijinal, aktive ettim barkodla check ettim. Ürün Harika, boyut çok kibar ve buhar performansı gerçekten iyi. One hit wonder ile kullanıyorum 3mg. Gerçekten çok hoş. 2 malzemeyi de bu siteden aldım, teşekkür ederim kendilerine.
Hasan 61 11/06/2019
elektronik sigara kullanmaya yeni karar verdim ve bu cihazı beğendim, ama şarjı kaç gün gider, pil almam gerekirmi ve bu cihaz dışında başka ne almam gerekiyor ? yardımcı olurmusunuz.

CEVAP:
Merhaba, ilerleyen dönemlerde https://trelektroniksigara.net/smok-nord-coil coil ihtiyacınız olur ve https://trelektroniksigara.net/salt-likit salt likit almanız gerekir. Şarj ise kullanıma göre değişir.
ahmet tan 06/06/2019
kartuş değişim nasıl oluyor. kartuşla coil
aynı anda mı değişiyor yoksa sadece coilmi değişiyor

CEVAP:
Merhaba, kartuş üst plastik likit doldurulan parça eskimiş yıpranmış ise değiştirilebilir. https://trelektroniksigara.net/smok-nord-pod pod yada https://trelektroniksigara.net/smok-nord-coil coil olarak alabilirsiniz.
Tamer GÜLER 30/05/2019
Güzel cihaz. Şık ve kaliteli.
0,6 ohm coil ile kullandım ciğer çekimi performansı çok beklememek lazım.
Fadi Mendo 22/04/2019
Good battery, does not leak
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER