• Smok Stick X8 Kit 3000 mAh
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok Stick X8 Kit 3000 mAh
Stok Durumu: Stokta var

Smok

-

smok-stick-x8

Smok Stick X8 Kit 3000 mAh

275,00 TL

RENK SEÇENEKLERİ

Stick X8, kullanıcı deneyimlerini en üst seviyeye getiren SMOK'un yeni kalem stili başlangıç kiti . Kit, 3000mAh süper yüksek kapasiteli ve 20amps sürekli bir pile sahiptir, içerdiği tank, 4 ml kapasiteli güçlü TFV8 X Baby tankıdır
ve üst havalandırma sistemine sahiptir likit akıtması yapmaz. Onunla zengin lezzet ve yoğun bulutların tadını çıkarabilirsiniz. Kolay kullanımlı akıtma yapmayan elektronik sigara arayanların tercihidir.

Smok G-Priv 2 TFV8 X-Baby Tank ile Uyumlu Coiller;

Smok V8 X Baby X4/M2/Q2/T6 Coil (3'lü Paket) G-priv 2 - Stick X8 Coil

Smok G-Priv 2 TFV8 X-Baby Tank ile Uyumlu RBA Coil;
Smok X-Baby RBA Coil
Smok X-Baby Tank ile uyumlu cam:
Smok G-Priv 2 de bulunan X-Baby Atomizer hava kanalı üst kısımdadır likit akması yada sızıntı yapmaması için tasarlanmıştır kolayca açılır temizliği yapılır. Hava kanalı üst kısımda olduğundan akıtma yapmayan elektronik sigara arayanların tercihidir.


SMOK TFV8 X-Baby Beast Kardeş Sub-Ohm Tankı, birçok kişinin istediği çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmeleri ile burada. TFV8 X-Baby, orijinal Baby Beast ve Big Baby Beast ile birlikte TFV8 ailesinin kardeşlerinden biri olarak kabul edilir. TFV8 X-Baby, hava akımı yuvalarının ve kontrol valfinin artık taban yerine tankın üstüne yerleştirilmiş olmasından ötürü, tümüyle sızdırmaz bir tasarıma sahiptir. TFV8 X-Baby, karışıklıkların en aza indirilmesine yardımcı olmak için daha geniş bir doldurma deliğine sahip bir üst dolgu döndürme tasarımına sahiptir. TFV8 X-Baby ayrıca, ısıyı azaltmaya yardımcı olmak için yeni ultra uzun geniş delikli delrin damla ucuna da sahiptir.
Paket içeriği
1 x SMOKTech Stick X8 Mod
1 x TFV8 X-Baby Tankı
1 x V8 X-Bebek M2 0.25ohm Coil (Önceden yüklenmiş)
1 x V8 X-Bebek X4 0.13ohm Coil
1 x Mikro USB Kablosu
1 x Yedek Parça Seti
Pc Powerbank gibi 1 Amper çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir.
· Yorumlar
Yılmaz Konuklu 08/05/2018
Hocam sitenizde yeşil rengi tek seçenek ama orjinalleri arasında yeşil renginde bir renk yok ???

CEVAP:
Merhaba ürünün yeşil rengini kendi orjinal sitesindenden de kontrol edebilirsiniz, https://www.smoktech.com/kit/stick-x8 harici bir siteye bakıyorsanız yanılıyorsunuz. ürün sayfasında da GREEN renk seçeneklerinde açıkça belirtilmiştir.
Oğuzhan 04/04/2018
Smoke X8 Kit az önce elime ulaştı. 2 gün önce sipariş vermiştim. Paketi açtım istediğim gibi meyveli likitte gönderdiler. Paketlemeyi baya iyi yapılmış. Şu an şarj oluyor kullanmaya başlayınca ve ilerleyen zamanlarda da yorumlarımı yazacağım.
Ama şunu söylemeliyim çok uzun zaman araştırdım nereden orijinal ve uygun fiyatlı elektronik sigara temin edebilirim diye. Ve gerçekten elektronik sigara buradan alınır. Herkes çok ilgili ve gayet şirket gibi çalışıyorlar site hep güncel. Size tavsiyem instagram tarzı yerlerden alıp riske girmektense burdan alın kafanız rahat etsin. Teknik servis destekleride varmış. Ben çok araştırdığım için söylüyorum. Trelektroniksigara yla ilgili 1 tane bile şikayet görmedim. Yani hiç düşünmeden buradan alabilirsiniz. :)
Abdullah 17/03/2018
Gold rengi gelecek mi uzun süredir bekliyorum ?

CEVAP:
Merhaba, Yeni renkleri gelecek fakat 3 hafta gibi zaman alacaktır.
Mert Önder 14/02/2018
Rainbow olan gelecekmi stoklara ? Uzun süredir istediğim bir ürün

CEVAP:
Merhaba, rainbow olarak gelecek fakat geliş tarihi net değildir.
· Yorum Yapın