• Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Tank
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Tank
  • Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Tank
Stok Durumu: Stokta var

Smok

-

smok-x-priv-baby

Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Tank

420,00 TL

RENK SEÇENEKLERİ

Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Tank 2300mAh

SMOK en küçük zarif modelini X-Priv Baby, 80W maksimum güç çıkışı, 2300mAh dahili batarya ile sunarken, 2 inçlik yüksek çözünürlüklü ekranı ile dikkat çekiyor. X-Priv Baby, SMOK'un en yeni ve en modern özelliklerini, tasarımını ve çıkış teknolojisini kompakt ve görsel olarak çarpıcı bir şasiye entegre etmek için tasarlanmıştır. SMOK'un yonga seti ile çalışan X-Priv Baby, 1 ila 80W çıkış kapasitesine, üçlü çıkış ayarı ayarlamalarına ve ayarlanabilir TCR ve Ön Isıtma özelliğine sahip kapsamlı sıcaklık kontrol setine sahiptir. Bu özellik grubu, X-Priv Baby'yi  en yetenekli ve çok yönlü bir platform haline getirir. X-Priv Baby'nin boyutları önceki modelden çok daha küçük olsa da, kullanıcıların 2 inçlik yüksek çözünürlüklü ekranı kalırken, kullanıcıların temel vaping verilerini kolaylıkla ve rahatça görmelerini sağlıyor. Ayarlama için kullanıcı kontrolü üç düğme arayüzü ile gerçekleştirilir, daha verimli bir kullanım için daha kapsamlı bir kullanım ve daha kolay ayarlama kontrolü için gerekli tüm verilerle zengin ve daha sezgisel bir menü tasarımı uygulanır. Her bir kitin, günümüzün en popüler ve en çok beğenilen iki tankının en iyi unsurlarını bir araya getiren yeni SMOK TFV12 Baby Prince Tankı, yönetilebilir büyüklükte ve uygun fiyatlı performans coil ailesinin kapasitesini ve kapasitesini tümüyle bir araya getiriyor. TFV12 boyutunda. SMOK'un inanılmaz serisinin amiral gemisi olan X-Priv Baby 80W TC 2300mAh Box Mod ve TFV12 Baby Prince Sub-ohm Tankı, yılın vitrin kurulumunu yaratıyor.


Smok X-Priv Baby TFV12 Big Baby Prince Orijinal Coili için Tıklayınız


Hazır Coiller için VW (Watt) Modu önerilir.

Büyük ekranı ile menülere kolay erişim sağlanır.
Çoklu Koruma fonksiyonları; 10 Saniye ateşleme devresi kesme, Düşük ohm Koruması, Yüksek sıcaklık koruması, Düşük Gerilim Koruması, Puff izleme, No Atomizer Koruması.
Yedek Cam 5ml Likit Kapasitesine sahiptir.
ŞARJ İÇİN PC POWERBANK GİBİ 1 AMPER ÇIKIŞLI CİHAZLAR UYGUNDUR.

Smok X-Baby TFV12 Prince Tankın Vapers gibi birçok farklı vaping kişiliği vardır. Sert bulut bulutlarına sahipsin ve sıradan bir vaper var. SMOK X Priv Baby Takımı, herkes için bir çekiciliği olan bir teçhizattır. Günümüzde vaping cihazlarında nadiren görülen bir güç ve taşınabilirlik karışımına ulaşır. Bir SMOK X Priv Baby mod, ciddi ve rekreasyonel vaping arasında bu alanı işgal edenler için son derece iyi çalışır. Bu bireyler, gelişmiş bir modun çırpmalarını ve zillerini seyretmek zorunda kalmadan büyük lezzet ve büyük bulutlar istiyorlar. SMOK X Priv Baby bu hedefi büyük ölçekte karşılar.

Bu teçhizatın 80W'ı, buhar hacminin üretilmesi için bol miktarda güçtür. 2300 mAh batarya, şarj olmadan birden fazla vaping seansına güç sağlayabilir. SMOK X Priv Baby 80W cihazı size arzu ederseniz bazı ayarları yapabilmeniz için gerekli olan karışıklıkları sunar. SMOK X Priv Baby TFV12 Vape Başlangıç ​​Kiti, markanın ürettiği en gelişmiş alt tankı da içerir, ancak TFV12 Big Baby Prince Tank kullanıcı dostu ve bakımı kolaydır. Eğer bir moda geçmeyi düşündüyseniz, ancak harekete geçerek biraz korkutulmuşsanız, bu sizin için bir kittir.

PAKET İÇERİĞİ
Bir SMOK X-Priv Baby 2300mAh Mod
Bir SMOK TFV12 Big Baby Prince Tankı
İki Bebek Q2 0.4 ohm Coil
Bir önceden yüklenmiş
Bir yedek
USB Şarj Kablosu
Yedek Parçalar ve Cam
Kullanım kılavuzu
· Yorum Yapın