Yosta

Gösterilen: 1 ile 2 arası, Toplam: 2 (1. Sayfa)

Resmi olarak bilindiği gibi Yosta veya Shenzhen Technology Co Ltd, Shenzhen, Çin merkezli, yüksek kaliteli ancak uygun fiyatlı elektronik sigara ürünleri teknolojisinin tasarımı, üretimi ve perakende satışı için popüler bir alan olduğu bilinen bir yer. Yosta, özellikle Yosta Liverpor box mod ve daha fazlası dahil olmak üzere son teknoloji atomizerler ve box modları üretmek için iyi bilinmektedir.

Müşteri memnuniyetine bağlı olarak, bu en iyi ürünler, bir kral, kraliçe ve büyük vape bulutlarını çok seven uygun bir vape arayanlar için mükemmeldir. Cidden, yenilikçi tasarım için, Yosta e sigaranızı seçerken veya yükseltirken göz önünde bulundurmanız gereken bir şirket.

Yosta size, vape kitleri, vape tankları, pod modları ve daha fazlasını içeren yüksek teknoloji vape donanım ve aksesuarları üretiminde uzmanlaşmış bir Çinli şirket olan vape endüstrisi devi Shenzhen Technology tarafından getirildi. Yosta, tüketicilerin her zaman mümkün olan en iyi ürünü almalarını sağlamak için araştırma ve geliştirmeden üretim ve satışa kadar ürün yaratmanın her aşamasında yer almaktadır.

Yosta Livepor 160 BOX MOD

Yosta Livepor 160w kutu modu çok güzel bir görünüm ve kompakt tasarıma sahiptir. Deri tasarım, el duygusunu daha rahat hale getirir. Mod, çift 18650 pillerle (dahil değildir) güç almaktadır ve maksimum 160 W'a kadar güç elde edebilir. Ve sıcaklık kontrol sistemi ile  160W box modu VW / MECH / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR Modu ile değiştirilebilir. Ve Livepor mod PTC işlevi ile geliyor, o harika vaping keyfi getirecektir. OLED ekranı cihazın parametrelerini görüntüleyebilir. Harika vaping deneyiminin tadını çıkaracaksınız.


YENİ ÜRÜNLER